1 100 - 1 300 EUR

CSA Front Office Team Lead / Vedúci zákazníckeho servisu

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odpovedať na telefonické a písomné požiadavky zákazníkov, ktoré sa týkajú služieb, cien, prepravných časov, balenia, sprievodnej dokumentácie k zásielkam.
• Preberať objednávky na prepravu zásielok a zadávať ich do interného systému.
• Zodpovedať telefonické a písomné otázky zákazníkov na konkrétne zásielky.
• Preberať a vydávať zásielky na recepcii.
• V prípade reklamácie, informovať zákazníka o postupe platných činností potrebných na uplatnenie reklamácie.
• Zodpovedať a spracovať relevantné požiadavky iných oddelení.
• Zastupovať CSA v prípade potreby (dovolenky, PN).
• Zaškoliť nových zamestnancov CSA.
• Informovať tím CSA o nových postupoch a prípadných zmenách.
• Evidovať a schvaľovať žiadosti o dovolenky, absencie CSA v spolupráci s nadriadeným.
• Práca s telefonickou ústredňou, sledovanie výkonu call- centra, reporting.
• Spracovať podklady pre hodnotenie tímu CSA.
• Zastupovanie Customer Service Managera počas neprítomnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100€ + 20% kvartálne odmeny

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

- stravné lístky nad rámec zákona
- mesačne darčekové poukážky
- príspevok na dopravu
- dovolenka navyše až do plus 5 dní
- príspevok do tretieho piliera
- príspevky v prípade významných životných udalostí
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
- príspevok na jazykový kurz
- príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
- zaslanie balíka 1x ročne zdarma
- ďalšie výhody

Informácie o výberovom konaní

- možný nástup ihneď
- na vhodného kandidáta vieme počkať do 31.5.2019

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné komunikačné zručnosti
- PC zdatnosť
- samostatnosť, chuť pracovať a zlepšovať sa
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

DPD je jedným z vedúcich medzinárodných poskytovateľov prepravných a balíkových služieb. Na slovenský trh preniklo DPD v roku 2002, čím pokračuje v napĺňaní svojho zámeru: získať významný podiel na trhu vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy kusových zásielok aj v strednej a východnej Európe.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Technická 7
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Pálfiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3643368   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100€ + 20% kvartálne odmeny