Pracovník zákazníckeho servisu/ DPD Pickup

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava, Trnávka
Termín nástupu
31.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 eur+mesačné odmeny po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie telefonických požiadaviek a otázok
- spracovanie písomných a telefonických objednávok
- komunikácia so zákazníkmi a kuriérmi
- spolupráca s obchodným a operačným oddelením
- administratívna podpora
- prijímanie zákazníkov v DPD Pickup, prijímanie a doručovanie balíkov
- práca s pokladňou
- zodpovednosť za bezproblémový chod DPD Pickup
- dvojzmenná pracovná doba: 8:00-16:15 a 11:45-19:30

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

- stravné lístky nad rámec zákona
- mesačne darčekové poukážky
- príspevok na dopravu
- dovolenka navyše až do plus 5 dní
- príspevok do tretieho piliera
- príspevky v prípade významných životných udalostí
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
- príspevok na jazykový kurz
- príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
- zaslanie balíka 1x ročne zdarma
- ďalšie výhody

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné zručnosti
- PC zdatnosť
- samostatnosť, chuť pracovať a zlepšovať sa
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

DPD je jedným z vedúcich medzinárodných poskytovateľov prepravných a balíkových služieb. Na slovenský trh preniklo DPD v roku 2002, čím pokračuje v napĺňaní svojho zámeru: získať významný podiel na trhu vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy kusových zásielok aj v strednej a východnej Európe.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Technická 7
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Slušná
E-mail: poslať životopis
ID: 3510264   Dátum zverejnenia: 7.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 eur+mesačné odmeny po skúšobnej dobe