Office assistant

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie nových, výmeny, náhrady sim kariet pre zamestnancov a kuriérov;
• Objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia;
• Objednávanie občerstvenia pre návštevy;
• Starostlivosť o meetingovky, sprevádzanie návštev do meetingoviek;
• Príprava splnomocnení, zmlúv;
• Spracovanie pošty a pokladne;
• Objednávanie leteniek, ubytovania a cestovného poistenia.

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

- priateľský kolektív
- služobný telefón aj na súkromné účely
- kvartálne odmeny na základe výsledkov
- možnosť interných a externých školení
- stravné lístky nad rámec zákona
- mesačne darčekové poukážky
- príspevok na dopravu
- príspevok na šport a relax
- dovolenka navyše až 5 dní
- príspevok do tretieho piliera
- príspevky v prípade významných životných udalostí
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
- príspevok na jazykový kurz
- zaslanie balíka 1x ročne zdarma a veľmi výhodné ceny na ďalšie balíky
- ďalšie výhody

Ďakujeme všetkým uchádzačom o pozíciu, vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme však kontaktovať len vybraných záujemcov.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti DPD SK so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zak. c. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti
- flexibilita
- výborné komunikačné zručnosti
- cieľavedomosť, samostatnosť, zodpovednosť
- proaktívny prístup k riešeniu úloh
- Excel na pokročilej úrovni
- aktívny vodič

DPD je jedným z vedúcich medzinárodných poskytovateľov prepravných a balíkových služieb. Na slovenský trh preniklo DPD v roku 2002, čím pokračuje v napĺňaní svojho zámeru: získať významný podiel na trhu vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy kusových zásielok aj v strednej a východnej Európe.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Technická 7
821 04 Bratislava
ID: 3362755   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 eur