Pracovník technickej podpory / IT support

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
DPD - kuriérska spoločnosť, Technická, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník technickej podpory je členom tímu pracovníkov, ktorí tvoria prvú líniu technickej podpory riadenia riešenia problémov s akoukoľvek technológiou, používanou našou spoločnosťou. Všeobecnou úlohou tejto pozície je zabezpečiť vyriešenie týchto problémov za pomoci kolegov, alebo externých dodávateľov.

Zodpovednosti:
• Zodpovedá za úplné a včasné spracovanie požiadaviek podľa interných pravidiel.
• Zodpovedá za dopĺňanie vedomostnej bázy a pomôcok pre používateľov.
• Zodpovedá za riadne overenie funkčnosti požiadavky.
• Zabezpečuje súlad medzi požiadavkami klienta, dodávateľa a internými zdrojmi.
• Podieľa sa na príprave edukačných materiálov.
• Podieľa sa na zdokonaľovaní / rozvoji systémov.
• Zabezpečuje ochranu všetkých informácií, dokumentácií a dát spoločnosti používaných počas vykonávania pracovných úloh.

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

  • kvartálne odmeny
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • mesačne darčekové poukážky
  • príspevok na dopravu 20€
  • bonusová dovolenka 5 dní
  • príspevok na Multisport kartu
  • mesačné darčekové poukážky
  • príspevok do tretieho piliera
  • príspevky v prípade významných životných udalostí
  • systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
  • príspevok na jazykový kurz
  • príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
  • zaslanie balíka 1x ročne zdarma

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti DPD SK so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zak. c. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť a ochota učiť sa, snaha pomôcť kolegom
  • logické myslenie a analytické schopnosti
  • flexibilita
  • vysoká miera samostatnosti
  • zodpovednosť

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Pálfiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3352678  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac