Senior Project Manager

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a podieľanie sa na rozvoji projektového návrhu
• Riadenie práce na pridelených projektoch s ostatnými oddeleniami DPD SK
• Podieľanie sa na nastavovaní parametrov pre hodnotenie projektov
• Pravidelné informovanie manažmentu a zadávateľa o vývoji projektu
• Nastavenie procesov efektívnej kontroly a riadenia rizika
• Tvorba reportov
• Zodpovednosť za riadenie subdodávateľov
• Zabezpečenie podávania presných a zrozumiteľných inštrukcií všetkým účastníkom projektového tímu a motivovanie ich s cieľom dosiahnuť plánované výsledky

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

- stravné lístky nad rámec zákona
- mesačne darčekovú poukážku
- príspevok na dopravu
- dovolenka navyše až do plus 5 dní
- príspevok do tretieho piliera
- príspevky v prípade významných životných udalostí
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
- príspevok na jazykový kurz
- príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
- zaslanie balíka 1x ročne zdarma a ďalších balíkov za zvýhodnené ceny

Svoje životopisy zasielajte prosím e-mailom na adresu: kariera@dpd.sk (v predmete uveďte prosím: Senior Project Manager).

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov kontaktovať budeme len vybratých záujemcov.

Po ukončení výberového konania budú podľa zákona 428/2002 Z.z. všetky prijaté životopisy a osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektový manažment, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

- skúsenosť s vedením projektov min. 7 rokov
- znalosť obchodnej matematiky
- skúsenosť s koncepciami riadenia projektov, ako sú praktické, komunikačné, finančné a riadiace postupy
- znalosť nástrojov projektového manažmentu
- organizačné a komunikačné schopnosti,
- analytické myslenie,
- schopnost manažovať a prioritizovať úlohy,
- orientácia na cieľ,
- dobrá PC zručnosť,
- vodičský preukaz podmienkou.

DPD je jedným z vedúcich medzinárodných poskytovateľov prepravných a balíkových služieb. Na slovenský trh preniklo DPD v roku 2002, čím pokračuje v napĺňaní svojho zámeru: získať významný podiel na trhu vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy kusových zásielok aj v strednej a východnej Európe.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Technická 7
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Slušná
E-mail: poslať životopis
ID: 3257270   Dátum zverejnenia: 30.11.2017