Telesales Representative / Obchodný zástupca pre telefonický predaj - BB

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ pravidelné kvartálne odmeny po skúšobnej dobe v súlade s prémiovým poriadkom spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný tím spoločnosti Direct Parcel Distribution SK hľadá nového kolegu/ kolegyňu pre účely aktívneho vyhľadávania ako i starostlivosť o zákazníkov prostredníctvom telefonickej komunikácie.
- pravidelná telefonická komunikácia so zákazníkom
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- monitorovanie požiadaviek klientov
- administratívne práce
- kooperácia so zákazníckym servisom spoločnosti

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

- stravné lístky nad rámec zákona
- mesačne darčekovú poukážku
- príspevok na dopravu
- dovolenka navyše až do plus 5 dní
- príspevok do tretieho piliera
- príspevky v prípade významných životných udalostí
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
- príspevok na jazykový kurz
- príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
- zaslanie balíka 1x ročne zdarma a ďalších balíkov za zvýhodnené ceny

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov kontaktovať budeme len vybratých záujemcov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

- výborné komunikačné zručnosti,
- samostatnosť, chuť pracovať a zlepšovať sa,
- orientácia na zákazníka

Ako popredný poskytovateľ štandardných a expresných balíkových služieb sa stará DPD každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej siete DPDgroup a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Komunikácia je v DPD prioritou - so zákazníkmi, novinármi a potenciálnymi zamestnancami. Ako spoločnosť si tiež veľmi dobre uvedomujeme svoju sociálnu zodpovednosť.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Technická 7
821 04 Bratislava
ID: 319944  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac