Predátor online marketingu

Direct Impact, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 25, Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 450, - EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skoč do vôd on-line marketingu a staň sa predátorom! Jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich oblastí je online marketing. Teraz je ten čas naskočiť na tento vlak! Ak si odvážny, kreatívny, máš analytické myslenie a najmä chceš rýchlo rásť, tak online marketing je pre teba to pravé. Ideálne pre študentov končiaceho ročníka!

Príprava a implementácia marketingového plánu na základe určenej stratégie, predovšetkým v online marketingu pre značku Itapa.

- správa obsahu webstránky v CMS a jej ďalší rozvoj
- úpravy webstránky pre účely SEO podľa inštrukcií
- správa základných PPC kampaní v reklamnej sieti Facebook a Google AdWords
- content management a správa sociálnych sietí Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube
- príprava reportov a analýz (najmä s nástrojom Google Analytics)
- práca s grafickým editorom na základnej úrovni - email marketing (príprava newslettrov a direct mailov)
- základná znalosť práce s textom (copywriting)
- komunikácia s externými dodávateľmi
- vykonávanie iných aktivít pre podporu marketingu

- flexibilný pracovný čas
- možnosť kariérneho rastu
- mladý kolektív dlhoročne pôsobiacej spoločnosti

Do mailu nám so svojim životopisom prosím napíš aspoň 5 odrážok hovoriacich konkrétne o Tebe, ktoré komentujú naše očakávania zo zoznamu "Úspešný kandidát".

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

digitálny marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nevadí mu keď ešte niečo nevie, lebo každá výzva ho posúva
- v živote nepočul max. o 4 položkách zo zoznamu náplni práce hore, ale práve si vygooglil aj tie zvyšné a už má prehľad
- má trochu hlbšiu skúsenosť aspoň s 3 položkami zo zoznamu a na pohovore vie o nich porozprávať / doniesť ukázať viac
- má analytické myslenie, vie pošpekulovať, keď si má vybrať, ale nerozhoduje sa pri tom večnosť
- chce rýchlo rásť a rád vidí konkrétne výsledky svojej práce
- stres ho nielenže neodrovná, ale naopak, nakopne
- je zvedavý, pozná Google a vie si poradiť, keď vznikne problém, s ktorým sa ešte nestretol
- sleduje nové veci v online marketingu
- má schopnosť kreatívne riešiť vzniknuté problémy, dá sa naňho spoľahnúť
- má asi 20 hodín času týždenne
- výhodou je, ak máš vlastný blog, Twitter účet, Facebookovú stránku
- výhodou môže byť aj niečo iné, čo si v živote spravil, alebo zorganizoval. Nemusí to nutne súvisieť s marketingom, je to proste niečo viac, ako spravili ostatní tvoji rovesníci

ITAPA, najväčšia a najvplyvnejšia konferencia o digitalizácii a moderných technológiách na Slovensku, je na vzostupe a potrebujeme vás, aby ste nás posunuli ešte vyššie.

ITAPA sa za posledné dve dekády stala platformou, ktorá formuje verejný diskurz v oblastiach ako digitalizácia, e-government, inovatívne zdravotníctvo, podpora inovácií, technológie v obrane, zelené technológie a kybernetická bezpečnosť. Každoročne vytvárame jedinečný priestor na diskusiu pre špičkové mienkotvorné osobnosti, premiérov, ministrov, špičkových odborníkov z biznisu a širokú verejnosť zo Slovenska a Európy. Prepájame svet biznisu, verejnej správy a inovátorov. 98% našich klientov sa k nám vracia. Ponúkame im unikátny prezentačný priestor, príležitosť získavať nové kontakty a dopyty. Za posledné tri roky sme ako konferencia medziročne dvojnásobne rástli. Každoročne nás na našich podujatiach navštívi viac ako 400 významných rečníkov a viac ako 2000 fyzických a 4000 online účastníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3423928  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 450, - EUR brutto