Logo DIPLOMAT DENTAL s.r.o.

Skladník vo výrobe na jednu zmenu

DIPLOMAT DENTAL s.r.o.

Miesto práce
Vrbovská cesta 17, 921 01 Piešťany
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• preberanie tovaru, kontrola dodacích listov
• zaskladnenie tovaru
• výdaj tovaru do výroby na jednotlivé zákazky
• práca v sklade s čítačkou

ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti
Čisté pracovné prostredie.
Pracovný čas 7,5 hod. – čo je viac ako deň voľna mesačne naviac
Odmena k životnému jubileu
Príspevok pri narodení dieťaťa
Odmena za získanie Janského plakety
Bonus za odporučenie kolegu
Motivačná odmena za odpracovaný celý mesiac bez vymeškaných hodín
Možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesionálneho rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti DIPLOMAT DENTAL s.r.o. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Hľadáme skladníka na jednu zmenu.
  • Potrebujeme samostatného a zodpovedného človeka.
  • Požadujeme VZV

Vývoj, výroba a predaj zdravotníckej techniky

DIPLOMAT DENTAL s.r.o. Piešťany, výrobca dentálnych zariadení na Slovensku, má sídlo v svetoznámom kúpeľnom mestečku Piešťany. Patrí medzi popredných výrobcov dentálnej techniky v Európe a spoločnosť je každoročným účastníkom viac ako 40-tich výstav dentálnej techniky v celom svete. Výrobné priestory cca 10.000 m2 a viac ako 170 pracovníkov cieľavedome buduje image obchodnej značky Diplomat. V novodobej ére značky Diplomat máme viac ako 20 tisíc spokojných zákazníkov a filozofiu podnikania, ktorá spokojnosť zákazníka dáva na popredné miesto svojho snaženia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Beáta Kadlecová
Tel.: +421904503246
E-mail: poslať životopis
ID: 4683102  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac