Mechanik prototypovej dielne

DIPLOMAT DENTAL s.r.o.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Termín nástupu
dohodu
800 - 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 700 do 800 € podľa skúseností uchádzača, k uvedenej zložke mzdy prináleží osobné ohodnotenie , prémiové zložky do výšky 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zhotovuje náročné súčiastky vo svojej profesii podľa výkresov, resp. náčrtkov
• samostatne volí technológiu spracovania (opracovania) materiálu pri výrobe súčiastok
• pracuje na výrobe prototypov a funkčných vzorov
• spolupracuje s konštruktérmi pri riešení vývojových úloh
• zabezpečuje materiál a komponenty na výrobu prototypov a funkčných vzorov

- jednozmenná prevádzka 7,5h
- práca v malom kolektíve
- stravovanie v areáli spoločnosti alebo stravovacie poukážky
- bohatý sociálny program

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Základy

Počet rokov praxe

5

- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- mechanická zručnosť
- technické a logické myslenie

Vývoj, výroba a predaj zdravotníckej techniky

DIPLOMAT DENTAL s.r.o. Piešťany, výrobca dentálnych zariadení na Slovensku, má sídlo v svetoznámom kúpeľnom mestečku Piešťany. Patrí medzi popredných výrobcov dentálnej techniky v Európe a spoločnosť je každoročným účastníkom viac ako 40-tich výstav dentálnej techniky v celom svete. Výrobné priestory cca 10.000 m2 a viac ako 170 pracovníkov cieľavedome buduje image obchodnej značky Diplomat. V novodobej ére značky Diplomat máme viac ako 20 tisíc spokojných zákazníkov a filozofiu podnikania, ktorá spokojnosť zákazníka dáva na popredné miesto svojho snaženia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4020793  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac