1 000 - 1 400 EUR

Technológ v Slovenskej spoločnosti

DIPLOMAT DENTAL s.r.o.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvára programy pre CNC frézy a sústruhy
Vytvára programy pre laser a zvárací robot
Vytvára technologické postupy pre klasické sústruhy a frézy
Spracováva technickú dokumentáciu - postupy, normovanie
Spolupracuje pri vytypovaní, poprípade konštruovaní špeciálnych upínačov, špeciálneho a komunálneho náradia v súvislosti so zavádzaním novej technológie
Zabezpečuje nákup špeciálneho náradia
Oceňuje kooperácie .

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000€ brut závislosti od skúsenosti kandidáta+ 25% premiové zložky mzdy

- možnosť sebarealizácie
- možnosti školenia v danej oblasti spojenej s odborným rastom
- závodné stravovanie alebo stravovacie poukážky
- bohatý sociálny program

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- schopnosť učiť sa a chápať technické súvislosti
- znalosť výrobno - technologických postupov
- samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- orientácia na dosahovanie výsledkov
- kreativita a tvorivosť

Vývoj, výroba a predaj zdravotníckej techniky

DIPLOMAT DENTAL s.r.o. Piešťany, výrobca dentálnych zariadení na Slovensku, má sídlo v svetoznámom kúpeľnom mestečku Piešťany. Patrí medzi popredných výrobcov dentálnej techniky v Európe a spoločnosť je každoročným účastníkom viac ako 40-tich výstav dentálnej techniky v celom svete. Výrobné priestory cca 10.000 m2 a viac ako 170 pracovníkov cieľavedome buduje image obchodnej značky Diplomat. V novodobej ére značky Diplomat máme viac ako 20 tisíc spokojných zákazníkov a filozofiu podnikania, ktorá spokojnosť zákazníka dáva na popredné miesto svojho snaženia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Vrbovská cesta 17
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Beáta Kadlecová
Tel.: +421 904 503 246
E-mail: poslať životopis
ID: 3799459   Dátum zverejnenia: 30.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000€ brut závislosti od skúsenosti kandidáta+ 25% premiové zložky mzdy