Vedúci oddelenia vývojovej konštrukcie v Slovenskej spoločnosti

DIPLOMAT DENTAL s.r.o.

Vrbovská cesta 17, 921 01 Piešťany, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodu
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie vývojového tímu konštruktérov
- spolupráca s tímom dizajnérov
- riešenie vývojových úloh
- plánovanie a efektívne riadenie procesov vývoja dentálnych súprav
- sledovanie vývojových trendov v odbore
- zodpovednosť za dodržiavanie plánovaných termínov jednotlivých úloh

- tvorivá práca
- bohatý sociálny program
-flexibilný pracovný čas 7,5h
- projektové odmeny

Len v prípade, že Vás naša pozícia zaujala a chcel by ste vyvíjať zubné súpravy zašlite nám prosím:
1. Váš životopis v slovenskom jazyku
2. Do textu mailu nám prosím napíšte čo Vás na ponuke zaujalo.
Ďakujeme.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na: 0904/503 246
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 15 dní od zaslania Vašej žiadosti, môžete sa informovať o statuse k danej pozícii telefonicky vždy vo štvrtok v čase od 8 00 do 12 00 h.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- riadiace a organizačné schopnosti
- samostatnosť v rozhodovaní
- práca v tíme
- konštrukčné a inovačné myslenie
- pozitívne a kreatívne myslenie
- odolnosť voči stresovým situáciám

Vývoj, výroba a predaj zdravotníckej techniky

DIPLOMAT DENTAL s.r.o. Piešťany, výrobca dentálnych zariadení na Slovensku, má sídlo v svetoznámom kúpeľnom mestečku Piešťany. Patrí medzi popredných výrobcov dentálnej techniky v Európe a spoločnosť je každoročným účastníkom viac ako 40-tich výstav dentálnej techniky v celom svete. Výrobné priestory cca 10.000 m2 a viac ako 170 pracovníkov cieľavedome buduje image obchodnej značky Diplomat. V novodobej ére značky Diplomat máme viac ako 20 tisíc spokojných zákazníkov a filozofiu podnikania, ktorá spokojnosť zákazníka dáva na popredné miesto svojho snaženia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Vrbovská cesta 17
921 01 Piešťany

Kontakt