Poradíme Vám?

Operátor špecialista/mechanik brutto mzda od 1150,- €

DIPEX spol. s r. o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,9 EUR/hod.brutto mzda 1150,- € (zákl. mzda + príplatky za zmennosť + osobné ohodnotenie + mesačný bonus) - po skúšobnej dobe a zapracovaní zvýšenie brutto mzdy, podľa nadobudnutých schopností a zručností; + zmenové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie opráv a preventívnej údržby výrobných strojov a zariadení, vedenie evidencie opráv
- zabezpečenie kontinuálnej údržby strojov
- nastavovanie výrobných strojov a zariadení
- zabezpečenie optimalizácie priebehu výroby, návrhy optimalizácie vrátane
realizácie
- kontrola technického stavu a bezpečnosti používaného zariadenia

- zázemie v stabilnej spoločnosti s 20-ročnou históriou
- zaujímavú technickú prácu s modernými textilnými strojmi plnú výziev
- mzdové ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti pracovnej pozície
- zamestnanecké výhody, 13. plat, dotované stravovanie, príplatky za prácu v noci a cez víkend

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v odbore zámočník, mechanik - opravár strojných zariadení, mechanik – elektronik, elektrikár, príp. iný príbuzný odbor v technickej oblasti
- prax v odbore veľkou výhodou, nie je však podmienkou
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam

DIPEX spol. s r. o. je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou technických textílií na báze sklenených a uhlíkových vlákien. Už viac ako 20 rokov dodáva svoje produkty pre zákazníkov z celej Európy, ktorí pôsobia v oblasti výroby kompozitov používaných na výrobu dopravných prostriedkov, veterných elektrární, športových prostriedkov a v stavebníctve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DIPEX spol.s r.o.
Niklová 1/2178
926 01 Sereď

Kontakt

ID: 3032276  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,9 EUR/hod.