Mechanik/mechatronik

DIPEX spol. s r. o.

Miesto práce
Niklová, Sereď
Termín nástupu
ihneď
1 278 - 1 800 EUR/mesiac(základná mzda 5,78 €/hod.(vrátane prípl. za prostredie) + osobné ohodnotenie+mesačný bonus), po zapracovaní zvýšenie brutto mzdy. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú tarifnú mzdu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Zmluvná tarifná mzda bude dohodnutá v súlade s odbornými znalosťami a schopnosťami ako aj inými osobnými charakteristikami kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy a preventívna údržba výrobných zariadení, vedenie evidencie opráv
- kontrola technického stavu a bezpečnosti používaného zariadenia, odhaľovanie chýb na zariadeniach
- nastavovanie výrobných zariadení počas prestavby stroja na iný sortiment
- navrhovanie optimalizácie chodu zariadení a ich technického vylepšenia

- zázemie v stabilnej prosperujúcej spoločnosti s 20-ročnou históriou
- mzdové ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti pracovnej pozície
- práca na 3 zmeny
- 13. plat, dotované stravovanie, príplatky za prípadnú prácu cez víkend
- zaujímavá technická práca s modernými elektronicky riadenými textilnými strojmi
- možnosť školenia u dodávateľov technológie v zahraničí
- firemné podujatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- vzdelanie v odbore zámočník, mechanik - opravár strojných zariadení, mechanik – elektronik, elektrikár, príp. iný príbuzný odbor v technickej oblasti

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v odbore mechanik - opravár strojných zariadení, mechanik – elektronik, príp. iný príbuzný odbor v technickej oblasti
- prax v odbore veľkou výhodou, nie je však podmienkou
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam

DIPEX spol. s r. o. je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou technických textílií na báze sklenených a uhlíkových vlákien. Už viac ako 30 rokov dodáva svoje produkty pre zákazníkov z celej Európy, ktorí pôsobia v oblasti výroby kompozitov používaných na výrobu dopravných prostriedkov, veterných elektrární, športových prostriedkov a v stavebníctve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2842540  Dátum zverejnenia: 19.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 278 EUR/mesiac