Technológ výroby

DIPEX spol. s r. o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € brutto mesačne (v závislosti od relevatných pracovných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• technická príprava výroby, vypracovanie výrobno-technickej dokumentácie, práca s IS
• spolupráca s obchodným oddelením na návrhu nových výrobkov, testovanie nových alternatívnych materiálov
• úzka spolupráca s pracovníkmi výroby počas celého výrobného procesu, riešenie technických a kvalitatívnych problémov
• zlepšovanie výrobných procesov, spolupráca s dodávateľmi technológií a materiálov
• spolupráca s oddelením údržby na riešení technických problémov so zariadeniami

• zaujímavú technickú prácu v textilnej oblasti, spolupráca so zahraničnými dodávateľmi technológie a materiálov, komunikácia so zákazníkmi
• mzdové ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti pozície
• zamestnanecké výhody, 13.plat, dotované stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

• SŠ vzdelanie strojárskeho zamerania + min.5 rokov praxe alebo VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania + min. 2 roky praxe

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• všeobecný technický prehľad
• dobrá znalosť práce s PC, MS Office
• flexibilná a dynamická osobnosť s analytickým myslením a dobrými komunikačnými znalosťami
• prax vo výrobnej oblasti podmienkou

DIPEX spol. s r. o. je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou technických textílií na báze sklenených a uhlíkových vlákien. Už viac ako 20 rokov dodáva svoje produkty pre zákazníkov z celej Európy, ktorí pôsobia v oblasti výroby kompozitov používaných na výrobu dopravných prostriedkov, veterných elektrární, športových prostriedkov a v stavebníctve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DIPEX spol.s r.o.
Niklová 1/2178
926 01 Sereď
ID: 2605372   Dátum zverejnenia: 29.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € brutto mesačne (v závislosti od relevatných pracovných skúseností)