Account Manager

Diorama, s. r. o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 € alebo dohodou podľa tvojich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme diorama a staráme sa o komunikáciu značiek na Slovensku i v zahraničí. Robíme veci, na ktoré sme hrdí a aktuálne hľadáme človeka so vzťahom k projektovému riadeniu a plánovaniu.

Pod tvojou taktovkou budú vznikať projekty rôznych typov a rozsahov. Pôjde o tvorbu značiek, vizuálne identity, komplexné kampane ale tiež napríklad webstránky. Projekty budú pod tvojim neustálym drobnohľadom. Od zadania, cez tvorbu konceptov až po implementáciu a správu.

Neoddeliteľnou súčasťou práce je každodenná komunikácia s klientom, organizovanie a vedenie stretnutí, tvorba cenových ponúk, plánovanie kapacít, zadávanie úloh, kooperácia s projektovým tímom a reporting.

Pokiaľ máš radosť, keď veci fungujú, veľmi radi sa s tebou stretneme.

Peniaze
Máme pre teba 1000 – 1500 €, no na finálnom plate sa dohodneme spolu podľa tvojich skúseností.

Fitness a wellness zadarmo
Rád cvičíš alebo oddychuješ v jacuzzi? Máme pre teba bezplatný vstup do viac ako 200 fitnes a wellness centier v Bratislave alebo na Slovensku.

Vzdelávanie
Chceš sa zlepšovať v tom, čo robíš? Radi ťa vyšleme na konferencie na Slovensku alebo v zahraničí. Pokiaľ viac preferuješ online vzdelávanie, ponúkame prístup ku kurzom na lynda.com alebo udemy.com.

Zaujímavé projekty
Pracujeme na projektoch, ktoré sú vidieť a majú zmysel. Medzi našich klientov patria HB Reavis, Möbelix, Mercedes-Benz, Lucron alebo Generali.

Priestory v centre mesta
Nachádzame sa v priestoroch v centre na Hviezdoslavovom námestí. A to údajne niektorí považujú za výhodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Hľadáme človeka, ktorý má:
+ Minimálne 1 rok skúseností v oblasti komunikácie, koordinácie, vedenia tímov a projektového riadenia.
+ Skúsenosti s plánovaním projektov, zadávaním úloh a reportingom.
+ Dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť.
+ Analytické myslenie.
+ Chuť učiť sa.
+ Perfektnú gramatiku. Anglickú i slovenskú.
+ Spreadsheet enthusiast. Excel demigod.
+ Mierne príznaky OCD nie sú prekážkou.

Sme diorama. Máme radi komunikáciu. Staviame na dlhodobých stratégiách a staráme sa o každodenný život značiek. Pod jednou strechou zastrešujeme špecialistov na komunikáciu, marketing a dizajn. Sme malý tím pracujúci na projektoch, ktoré sú vidieť a majú zmysel. Medzi našich klientov patria HB Reavis, Slovenská sporiteľňa alebo Generali.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3588479  Dátum zverejnenia: 29.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 € alebo dohodou podľa tvojich skúseností