Odborný predajca kvalitného talianskeho nábytku

Dinuk s.r.o.

Miesto práce
Studená, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 350 EUR/mesiacokrem základnej mzdy aj veľmi zaujímavé provízie z predaja a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte talent na obchodovanie, viete ľudí inšpirovať? Ak máte navyše vzťah k interiérovému dizajnu, ku kvalitnému nábytku a schopnosť navrhnúť klientom nábytok pre ich domov, hľadáme práve Vás!

Hľadáme odborného predajcu:
• ktorý vie aktívne oslovovať zákazníkov a nečaká až si ho nájde zákazník sám
• ktorý si chce zarobiť a netají sa tým
• ktorý je komunikatívny, presvedčivý a dôsledný vo svojej práci

Preferujeme uchádzačov, ktorí sú dôslední, dochvíľni, dbajú o svoj vzhľad a zaujímajú sa o dizajn nabytku a interiér.

Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Ponúkame:
• Veľmi atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou od 1 350/mesiac
Mzdové ohodnotenie sa skladá z viacerých zložiek. Základný plat a motivačné pohyblivé zložky (prémie, odmeny v závislosti od osobného výkonu)
• Nástupné školenie predajných zručností a následné vzdelávanie v nových trendoch nábytku a bytového dizajnu
• Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Virtuálna registračná pokladnica VRP - Mierne pokročilý
Interierový dizajn - Mierne pokročilý

Očakávame:
• Pozitívny vzťah k obchodu a predaju
• Výborné komunikačné schopnosti
• Orientácia na dosahované výsledky

Naša spoločnosť ponúka kvalitný na mieru vyrábaný dizajnový nábytok hlavne z Talianska. Sme exkluzívnym distribútorom viacerých popredných renomovaných značiek zo sveta nábytku. Našim hlavným cieľom je poskytovať zákazníkovi individuálny nadštandardný servis a poradenstvo a naozaj kvalitný dizajnový tovar svetových značiek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4282444  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac