Manažér/ka predajne s luxusným nábytkom

Dinuk s.r.o.

Miesto práce
Studená, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiaczákladná mzda + odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie potencionálnych klientov/zákazníkov
- Administratíva spojená s vedením predajne
- Budovanie a udržiavanie vzťahu so zákazníkom
- Komunikácia a odborné poradenstvo pri výbere nábytku
- Zodpovednosť za vzhľad predajne
- Práca s pokladňou a platobným terminálom

stravné lístky
atraktívny bonusový systém
zamestnanecká zľava na nákup tovaru

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači,
posielajte životopisy v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj, nábytok, vedenie ľudí

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Publisher - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

V našom tíme radi privítame komunikatívneho , pozitívneho, proaktívneho človeka, ktorý dokáže pracovať samostane a aj v tíme, ktorý dokáže viesť k splneniu stanovených cieľov. Hľadáme človeka každodenne preukazujúceho svoje pracovné nadšenie, ambicióznosť, rád sa rozvíja, vie sa prispôsobiť zmenám a dokáže rýchlo riešiť operatívne úlohy. Ďalšími prepokladmi k budúcej spolupráci sú lojálnosť a trestná bezúhonnosť.

Naša spoločnosť ponúka kvalitný na mieru vyrábaný dizajnový nábytok hlavne z Talianska. Sme exkluzívnym distribútorom viacerých popredných renomovaných značiek zo sveta nábytku. Našim hlavným cieľom je poskytovať zákazníkovi individuálny nadštandardný servis a poradenstvo a naozaj kvalitný dizajnový tovar svetových značiek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3580828  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac