Hľadám šéfkuchára / kuchára do reštaurácie vo Viedni

Dinah Esser e.U.

Miesto práce
Hernalser Gürtel, Wien, Österreich
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nasej restauracie vo Viedni hladame sikovnych a samostatne pracujucich kucharov. Pracovna doba 5 dni v tyzdni. Ponukame dobre platene miesto. Uprednostnujeme uchadzacov len s vyucnym listom, znalost jazyka nemeckeho a anglickeho vyhodou.

rodinna pracovna atmosfera, lacné ubytovanie, stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

zodpovednost, schopnost samostatne pracovat, ochota pracovat v pripade potreby nadcas, lojalita, zvladanie stresovych situacii, zmysel pre detail a doslednost, ochota rychlo sa naucit nove veci

caffè latte sa nachádza neďaleko centra Viedne a ponúka hosťom všetkých vekových skupín interpretáciu moderného taliansko-stredomorského spôsobu života. Atraktívna ponuka jedál so zameraním na taliansku kuchyňu sa pohybuje od mnohých raňajok až po pestré obedové a večere. malé týždenné menu zaručuje rozmanitosť výberu jedál. V sobotu, nedeľu a štátne sviatky ponúkame bohatý raňajkový bufet, o ktorom sme preslávení v celej Viedni a okolí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4491077  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac