Hľadáme vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto asistent riaditeľa, administratívny pracovník

DINA-HITEX SK

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie, benefity v rámci interných predpisov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vystavovanie a prijímanie objednávok od zákazníkov.
• Objednávanie tovaru na sklad.
• Vystavovanie a spracovávanie faktúr a dobropisov.
• Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad.
• Vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo.
• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie zákazníkov,tvorba cenových ponúk.
• Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o zákazníkov.
• Komunikovanie s odberateľmi ,dodávateľmi a obchodnými zástupcami, riešenie prípadných nezrovnalostí.
• Evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi.
• Zabezpečovanie a vykonávanie ďalších súvisiacich prác podľa pokynov nadriadeného.
• Administrácia bankových výpisov.
• Skladové hospodárstvo a jeho evidencia v programe Kros-Omega.

• zaujímavé finančné ohodnotenie a ďalšie finančné odmeny a benefity
• príjemný kolektív
• čisté pracovné prostredie
• flexibilný pracovný čas

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite spoločne s Vašim CV aj nasledovný súhlas:"Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania a v profesijnom životopise poskytnutých spoločností DINA-HITEX SK spol.sr.o. podľa zákona číslo 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na účely výberového konania na voľnú pracovnú pozíciu v spoločnosti. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby môjho písomného odvolania." Bez odoslania elektronického súhlasu o spracúvaní osobných údajov nemôžete byť zaradený do procesu výberového konania.
Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodná akadémia, skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
KROS Omega - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

komunikatívnosť
príjemné vystupovane
zodpovednosť ,samostatnosť a precíznosť
flexibilita
tímovosť
lojálnosť
skúsenosti s obdobnou prácou sú vítané

Medzinárodná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť firma DINA-HITEX SK spol.sro., špecializujúca sa na výrobu, distribúcia a predaj špecializovaných zdravotníckych výrobkov, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1995 .

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3914811  Dátum zverejnenia: 22.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac