Obchodno-technický zástupca

DIN - TECHNIK spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná mzda + variabilná zložka + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* starostlivosť o existujúcich zákazníkov, technické poradenstvo a podpora existujúcim zákazníkom
* ponuka a predaj produktov a služieb technického zamerania v oblasti pohonov
* vyhľadávanie nových zákazníkov, vedenie vlastnej databázy
* aktívna práca v teréne, mapovanie regiónu, oslovenie potenciálnych klientov
* tvorba cenových kalkulácií a ponúk

* Práca prostredníctvom home office a práca v teréne
* Práca v mieste bydliska a v regióne v mieste bydliska
* Zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie
* Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* Možnosť odborného rastu a ďalšieho vzdelávania
* Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú

Žiadosť spolu s profesným životopisom, prosím, zasielajte e-mailom na [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov! Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

* Znalosť technickej dokumentácie je veľkou výhodou!
* Znalosť cudzích jazykov výhodou
* Komunikačné zručnosti
* Technické myslenie
* Obchodné myslenie
* Logické myslenie
* Ochota učiť sa nové veci
* Výborné vyjednávacie skúsenosti

Už 26 rokov dennodenne pomáhame naším zákazníkom. Chceme byť stále lepší a patriť medzi vedúce spoločnosti na Slovensku aj v zahraničí, preto staviame na zamestnancoch, ktorí toto nadšenie zdieľajú a chcú ísť touto cestou s nami. Našich zamestnancov si vážime. Pripravili sme systém, v ktorom je cieľom profesijný rozvoj, rast a spokojnosť každého z nás a spolu sme si aj oporou v ťažkých chvíľach.
Dlhodobo sa sústreďujeme na vysokú pridanú hodnotu v prospech našich zákazníkov, takže hľadáme kolegov, ktorí idú za našimi a svojimi cieľmi. Ak máš rád hry, si typ človeka, ktorý sa rád stará, pomáha kolegom, obchodným partnerom a dokážeš s nimi budovať dlhodobú spoluprácu, pozeráš sa na veci, analyzuješ a hľadáš najlepšie riešenia a chceš sa stať súčasťou unikátnej spoločnosti, ktorá je na vlne úspechu, hľadáme práve Teba!

Teraz je tvoj čas.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2951619  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixná mzda + variabilná zložka + odmeny