Zámečník 160 - 170,-Kč/h čistého nástupní mzda

Dimonaxar s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Přerov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
160 - 170,-Kč/h čistého nástupní mzda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kompletace ocelových konstrukcí, čtení výkresové dokumentace, ZK na co2 (státní zkouška výhodou), samostatnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme nástupní mzdu 160,-Kč/h čistého, po zapracování navýšení sazby, ubytování zdarma nebo příspěvky na cestu, možnost týdenních záloh.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírensko-metalurgický koncern již 69 let spoluvytváří tradici československého těžkého strojírenství. Zkušenosti a odbornost lidí; společně s moderními technologiemi, robotizovanými a automatizovanými pracovišti, řadou těžkých obráběcích strojů a rozsáhlými výrobními prostory, umožňují efektivně vyrábět vysoce kvalitní produkty pro různá průmyslová odvětví dle výkresové dokumentace a požadavků těch nejnáročnějších zákazníků.

Díky vlastním strojírnám, lakovnám, slévárnám a kovárně jsme schopni dodávat široký sortiment těžkých ocelových konstrukcí včetně montáže, finálně opracovaných odlitků a výkovků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura DIMONAXAR s. r. o. zaměřující se na dočasné přidělování zaměstnanců, zejména obecných i specializovaných dělnických pozic v oblasti strojírenství.

Agentura DIMONAXAR s. r. o. působí na trhu od roku 2014. Za tuto dobu se nám podařilo získat mnoho zkušeností a spokojených zákazníků, kteří opakovaně využívají naše služby.

Veškeré činnosti a aktivity naší agentury jsou poskytovány na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) pro zaměstnání občanů celé EU.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3370100  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 160 - 170,-Kč/h čistého nástupní mzda