Grafik, web desing, reklamná činnosť, tlač

Dimex Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600 (podľa schopností uchádzača môže byť plat vyšší)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava fotografii na veľkoformátovú digitálnu tlač, príprava náhľadových ilustračných obrázkov pre zákaznikov, príprava katalógov, etikiet, a pod. Je nutné ovládať ADOBE: photoshop, ilustrátor, InDesign, Acrobat - pokročilý

Nehľadáme hyper skúseného grafika, ale skôr uchádzača, ktorý už niečo vie a rád sa učí. Zaškolíme ťa a naučíme ťa pracovať pri našich projektoch. Mal by si mať zmysel pre detail, vôľu posúvať sa vpred a učiť sa nové veci.
Budeš pracovať v stabilnom a priateľskom kolektíve.

Pošli nám na email [email protected] tvoj životopis a ukážku prác.

stravné lístky
zamestnanecké zľavy a výhody
ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Najprv zozbierame životopisy a potom ich vyhodnotíme.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom.

P.S. Nezabudni poslať ukážku tvojich prác.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Grafik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je vhodné aby uchádzač pracoval s programami ADOBE a bol v nich doma. Je vhodné aby ovládal aj emailovú komunikáciu so zákazníkom - mať obchodného ducha.

Naša firma sa zaoberá predajom interiérových materiálov. Náš internetový obchod www.dimex.sk patrí medzi najväčšie eshopy na Slovensku. Zaoberáme sa aj výrobou na mieru v oblasti digitálnej tlače. Naša firma pôsobí v Martine už viac ako 24 rokov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3426769  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 (podľa schopností uchádzača môže byť plat vyšší)