Marketing Manager

DIMEX PARTS,s.r.o.

Miesto práce
Rosinská cesta 17, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď /dohoda/
576 eur nástupný plat a odmeny , po skúšobnej doby v závislosti od výkonu 1000-2000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa v práci vzdelávať a získať nové skúsenosti? Si nadšený marketér, ktorý sa nebojí prezentovať nový pohľad na vec? Orientuješ sa v online marketingu a sociálnych médiach? Máš rád kozmetiku? Nevadi vám práca v Žiline?
Našiel si sa aspoň v jednej otázke? Ak áno, tak hľadáme práve teba!

Pracovná náplň:
- online a offline školenia ( školiť Vás budeme posielať aspoň raz do mesiaca)
- komplexná príprava a realizácia marketingových a PR aktivít,
- zodpovednosť za internú a externú komunikáciu spoločnosti,
- komunikácia s marketingovými partnermi spoločnosti (média, tlačové agentúry, dodávatelia reklamných predmetov, potlač reklamných predmetov a pod.),
- komplexná zodpovednosť za plánovanie a koordináciu online a offline kampaní,
- spolupráca pri správe sociálnych sietí,
- príprava marketingových podkladov na obchodné stretnutia a konferencie,
- spracovanie objednávok a komunikácia so zákazníkom,
- práce s ecommerce systémom na obsluhu eshopu,
- spolupráca na editovaní a formátovanie obsahu v eshope,
- spolupráca s marketingovým tímom,
- čítanie kníh (sebavzdelávanie)

- Osobný a profesijný rozvoj
- Motivačné finančné ohodnotenie, stále rastúci príjem
- flexibilná pracovná doba
- homeoffice
- skvelý kolektív
- zábava
- už nikdy nebudeš kupovať kozmetiku, budeš ju testovať u nás
- mobil, notebook

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list alebo video a prípadné referencie na našu e-mailovú adresu [email protected]
Kontaktovať Vás budeme iba v prípade, ak Váš profil korešponduje s požiadavkami, ktoré očakávame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Ekonomika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát na pozíciu Marketing manažéra by mal spĺňať tieto podmienky:

Nehľadáme dokonalost a roky praxe v obore, ale CHUŤ UČIŤ SA a VYMÝŠLAŤ. To, čo neviete, Vás naučíme. Dôležité je pre nás, ak sa orientujete v IG, facebooku a radi čítate literatúru.

BIORUŽA, s .r. o. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v
oblasti predaja prírodnej kozmetiky obchodným partnerom ako aj širokej
verejnosti.
Naša spoločnosť úspešne pôsobí na území Slovenska, Českej
republiky, Bulharska a trhoch východnej Európy, kde si
vytvorila pevné vzťahy so svojimi obchodnými partnermi.
www.bioruza.sk www.bioruze.cz

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3339606  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576 eur nástupný plat a odmeny , po skúšobnej doby v závislosti od výkonu 1000-2000 eur