Можливість для людей з України

Vodič osobného auta s prívesným vozíkom, vodičský preukaz B+E podmienka

DIMEC, s. r. o.

Švajčiarsko, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacvzhľadom na to, že hľadáme živnostníka alebo dohodára, v políčku základná mzda je len informatívne, mzdové podmienky záležia podľa skúsenosti uchádzača a sú priamo povedané na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz a dovoz firemného tovaru, materiál zo Slovenska do Švajčiarska
osobným vozidlom+vozíkom firmy Dimec
údržba a starostlivosť o vozidlo počas jeho používanie ( nahlasovanie servisu, dodržiavanie čistoty...)
Nutnosť mať vodičský preukaz B + E skupina
turnusy 1 x týždenne kolečko Slovensko-Švajčiarsko
v prípade potreby rozvoz, aj dovoz po Slovensku samozrejme po dohode a len v období zvýšenej výroby-to znamená , že by sa jazdilo okolie Trenčiansky a Žilinský kraj a rozvoz po Slovensku sa vždy končí v daný deň v Púchove väčšinou poobede 14:00-15:00 hod.
na túto pozíciu hľadáme živnostníka, alebo práca ako dohodár

Informácie o výberovom konaní

podmienka nutné vodičský preukaz:
skupina B+E
jazdí sa osobné vozidlo +prívesný vozík

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

1

podmienka vodičský preukaz:
skupina B+E

Švajčiarska rozvíjajúca sa spoločnosť, zameraná na výrobu mechanických komponentov a súčiastok do plynových turbín, tlačiarenských a umývacích strojov.
Sme úspešným držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4248243  Dátum zverejnenia: 12.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac