Dior kozmetička

Diinstit s.r.o.

Miesto práce
Michalská 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2021(alebo podľa dohody)
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacUvádzame priemernú mzdu. Mzda závisí od odpracovaného počtu hodín. Sú mesiace kedy je mzda 1600, niekedy 1300. Viac o štruktúre a detailoch k mzde na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie Dior kozmetických ošetrení podľa stanovených postupov
starostlivosť o etablovanú a stálu klientelu
líčenie klientiek Dior produktami
predaj Dior produktov

práca pre prestížnu svetovú kozmetickú značku Dior
zaškolenie do Dior postupov kozmetického ošetrenia
samostatná klimatizovaná miestnosť/ kabínka pre jednu klientku
flexibilita pracovného času
pravidelné Dior produktové školenia
nákup Dior produktov za zvýhodnené zamestnanecké ceny
prijemný a priateľský kolektív
práca v centre mesta v krásnom prostredí

Hĺadáme kolegyňu na živnosť, no na plný uväzok. Je to prebratie dlhoročne budovanej klientely, ktorú preberiete, čo je občas 4 občas 5 klientiek denne.
Hľadáme do malého tímu kolegyňu, parťáčku a kamarátku. No v prvom rade zodpovednú, pracovitú a ochotnú osôbku, ktorá preberie veľkú časť klientely po kolegyni, ktorá ide na materskú dovolenku. Potrebujeme flexibilnú, samostatnú kolegyňu, ktorá sa prispôsobí časovým potrebám klientiek. Teda aj termíny ošetrení od 18.00 do 20.00. Pracovná doba je ale flexibilná, pracuje sa na objednané termíny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmeticka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

pracovitosť
schopnosť adaptácie na nové ošetrenia a klientelu
dochvíľnosť
empatia
schopnosť prispôsobiť sa potrebám klientky
vysoká flexibilita
ochota pracovať v podvečerných hodinách, či občasné sobotné termíny

Dior institut na Michalskej ulici v centre Bratislavy je úspešný kozmetický salón s dlhoročnou pôsobnosťou s príjemnou atmosférou a milou, no náročnou klientelou.
Práca u nás je samostatná a flexibilná, plnohodnotná a dobre ohodnotená.
Vzájomne si pomáhame a vytvárame tým tie najlepšie podmienky na relax pre klientov a našu spokojnosť.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Diinstit sro
Karpatske nam 10
81104 Bratislava
ID: 2461640  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac