Mzdová účtovníčka Digitall - Spišská Nová Ves

DIGITALL, J&M - Group, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie mzdového účtovníctva
- spracovanie databázy zamestnancov v personálnom systéme Money S3
- spracovanie a evidencia dovoleniek, paragrafov, PN, materská a rodič.dovolenka, prekážok v práci, zrážok z miezd, daňových bonusov, príkazov na úhradu, odmien, výplatných pások, ročných zúčtovaní
- spracovanie pokladničných dokladov a cestovných príkazov od zamestnancov
- spracovanie žiadostí k dotáciám
- komplexná starostlivosť o archív dokumentov
- spracovanie a evidencia dochádzky zamestnancov
- komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre soc.poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP
- Pracovná doba je od Pon. do Pia. od 8.00 hod do 16.30 hod

Minimálna garantovaná výška základnej mzdy 800 € brutto/mesačne
+ 25% za pracu nadčas
- stravné lístky v hodnote 3,83 € /odpracovaný deň vo forme stravovacej karty
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Možnosť nákupu za zamestnanecké zľavy
- možnosť kariérneho rastu zamestnanca
- Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá prevádzkuje 40+ maloobchodných prevádzok a internetové obchody
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Vstupné a nadväzujúce školenia, neustále vzdelávanie sa v odbore

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na email : [email protected]
- do sprievodného textu v e-maily napíšte či už máte prax na danej pracovnej pozícii a uvedte aj dátum možného nástupu
- životopisy posielajte s priloženou fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

- príjemné profesionálne vystupovanie
- výborné prezentačné, komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť zvládať záťažové, stresové situácie
- schopnosť rýchlo sa učiť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zvládanie stresu
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita
- analytické myslenie
- znalosť systému Money S3 výhodou

Digitall po celom Slovensku zamestnáva až 140 ľudí a prevádzkuje 45+ predajní, sme Jeden z najväčších predajcov smart produktov na Slovensku .Sme strategický partner pre predaj produktov a služieb 4KA - SWAN mobile. Budujeme silnú značku na slovenskom trhu s podporou moderných technológií s dôrazom na spokojného zákazníka a zamestnanca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

J&M - Group, s.r.o.
Letná 47
052 01 Spišská Nová Ves
ID: 4033556  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac