Obchodný manažér

Digital Networks Assets s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Nadštandardné príjmy pri kvalitnom výkone. Ročné bonusy na báze odvedeného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi pracujete s modernými finančnými produktami a službami?
Chcete mať možnosť ovplyvniť rozvoj spoločnosti a byť súčasťou tímu, kde uplatníte svoje skúsenosti?
U nás nájdete jedinečné programy pre finančné sporenie a investovanie.
Bavilo by Vás pracovať s digitálnymi aktívami?
Investície a sporenia do kryptomien sú dnes veľmi vyhľadávané.
Staňte sa obchodníkom s odbornosťou v oblasti kryptomien.

- Motivačné súťaže spojené s cestovaním, teambuildingy a ďalšie zaujímavé akcie.
- Zázemie a dobré meno spoločnosti, ktorá sa vyznačuje stabilitou a rastom a ktorá je vždy pripravená na dynamické zmeny požiadaviek trhu.
- Školenia, konferencie a semináre so špičkovými odborníkmi zo SR a ČR z prostredia digitálnych mien.

Pošlite nám svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• obchodná prax vo finančnej oblasti môže byť výhodou, nie však podmienkou
• dôveryhodná, pozitívne ladená osobnosť
• výborné komunikačné zručnosti
• silná orientácia na klienta
• základná orientácia v oblasti digitálnych mien je výhodou
• ochota na sebe dlhodobo pracovať

Digital Networks Assets s.r.o. je priekopníkom v oblasti programov dlhodobého sporenia do kryptomien. Svojim klientom poskytujeme aktuálne informácie a bezpečné služby správy, úschovy, nákupu či predaja kryptomien. Sme dynamický, mladý start-up, za ktorým však stojí silné know-how a tím s dlhoročnými skúsenosťami na finančných, komoditných či akciových trhoch.
ID: 3970318  Dátum zverejnenia: 20.10.2020