Sales Manager (Slovensko) #elektronickypodpis

Digital factory, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacCelková odmena je zložená z fixnej a variabilnej zložky. Výška variabilnej zložky je závislá na plnení vopred dohodnutých a odsúhlasených obchodných cieľov. Horná hranica variabilnej zložky je otvorená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Signi je unikátna služba pre vytváranie, správu a uzatváranie dokumentov v elektronickej podobe. Medzi našich klientov patria Stredoslovenská energetika, Greenlogy, BDO Slovensko, DoDo Slovensko, Česká spořitelna, Rohlík, Hertz, Linde, Axa a ďalšie. V súčasnej dobe cez Sign klienti uzatvárajú stovky dokumentov denne. Naším cieľom je do 2 rokov uzatvárať 10 000 dokumentov denne v minimálne 5 krajinách Európy.

Po ČR a Maďarsku chceme rásť aj na Slovensku. A to je dôvod, prečo hľadáme sebavedomého a samostatného obchodníka, ktorý bude zodpovedný za rozbehnutie našich obchodných aktivít po celom Slovensku a ktorý v blízkej budúcnosti vybuduje vlastný obchodný tím. Očakávame veľkú motiváciu, sales drive a silné zameranie na výsledky.

Čo budete robiť:
* Aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti na celom Slovensku (stredné a veľké spoločnosti)
* Prezentovať produkty a služby Signi novým zákazníkom, pripravovať ponuky, plniť stanovený obchodný plán
* Úzko spolupracovať s ďalšími kolegami z obchodného a marketingového oddelenia na príprave obchodnej stratégie a marketingových kampaní
* Pracovať s modernými formami komunikácie s potenciálnymi klientmi (napr. LinkedIn a ďalšími) a využívať moderné CRM nástroje ako sú Pipedrive a Trello
* Vytvárať sieť kontaktov, sledovať trendy a neustále na sebe pracovať
* Budete mať možnosť ovplyvniť vývoj produktu

Čo ponúkame
* Možnosť byť u niečoho veľkého - revolúcii v elektronickom podpisovaní dokumentov
* Voľnosť a možnosť sebarealizácie pri práci, ktorá Vás bude napĺňať a baviť
* Možnosť pracovať so skvelým tímom, dostávať viac zodpovednosti, pracovne aj osobnostne rásť
* Možnosť pracovať z domu
* Preferujeme spoluprácu na IČO

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, napíšte niekoľko viet o sebe a pripojte svoj životopis a profil na LinkedIn.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Sales

Počet rokov praxe

5

Čo je potrebné mať:
* Skúsenosti na podobnej obchodnej pozícii so zameraním na B2B segment (stredné a veľké spoločnosti, príp. korporátni zákazníci)
* Skutočné a doložené obchodné výsledky
* Skúsenosti s predajom IT alebo služieb (príp. telco, technológie atď.)
* Priame praktické skúsenosti s otvorením pobočky na lokálnom trhu
* Výbornú znalosť slovenského jazyka
* Skúsenosti s vedením menšieho tímu a koordináciou aktivít naprieč celou spoločnosťou
* Veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
* Silnú orientáciu na zákazníka
* Zameranie na výsledky, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilitu

www.signi.com
ID: 4127952  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac