Finančný analytik

digita.sk, s.r.o.

Miesto práce
Leškova 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 Eur/ Brutto + variabilná zložka v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovávanie Obchodno-finančné plány a aktuál
- Analýza a interpretácia obchodno-finančných plánov a aktuál (OFA, CP, timesheety)
- Spracovávanie templatov pre Obchodný plán a Plán hodín pre accountov a buyerov pri vypracovávaní plánov
- Pravidelná kontrola vypĺňania timesheetov
- Zabezpečenie včasnej a úplnej evidencie timesheetov
- Spracovávanie prehľadov timesheetov pre management
- Správa interných firemných systémov AIO a MIS
- Vypracovanie a evidencia dekrétov o limitoch na PHM a mobily
- Plnenie ostatných pokynov FD

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- analytické uvažovanie
- orientácia na detajl
- time management
- chuť učiť sa

Agentúra digita.sk je integrovaná digitálna agentúra kombinujúca digital know how z oblasti kreativity, mediálneho plánovania, technológií a znalosti consumer insightov. Viac info na www.digita.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Leškova 5
811 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3422105   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 Eur/ Brutto + variabilná zložka v závislosti od skúseností uchádzača