Špecialista výkonnostného online marketingu / PPC špecialista (s praxou)

DIGILINE, spol. s .r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 7, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme “pure online media agency” a hľadáme nového člena tímu výkonnostného online marketingu.

Náplňou tvojej práce bude:
- plánovanie, správa a vyhodnocovanie výkonnostných (PPC) kampaní ,
- sledovanie trendov výkonnostného marketingu a ich aplikácia v prostredí agentúry
- intenzívna komunikácia s account manažérom
- príprava prezentácií, spolupráca na výberových konaniach
- prezentovanie u klientov,
- interné a externé konzultácie ohľadom plánovania a exekúcie online marketingových kampaní

Požadujeme skúsenosti s prácou v prostredí:
- Google AdWords
- Google Analytics
- Facebook Ads Manager
- ďalšie platformy sú výhodou

Máš aj skúsenosti s prácou s dátami a s vytváraním reportov.

- práca pre najväčšiu online mediálnu agentúru
- prístup k rozsiahlym znalostiam a know-how
- benefity pre zamestnancov (sociálny program)
- účasť na kvalitných konferenciách a školeniach
- neobmedzený paušál a mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

Trvalý pracovný pomer. Nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne reklama alebo médiá, ale nie je podmienkou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Expert
Google Analytics - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Hľadáme ťa, ak:
- je online marketing tvojím koníčkom
- máš priateľský, aktívny a konštruktívny prístup.
- máš analytické a logické myslenie
- rád/a získavaš nové informácie a zručnosti.
- si spoľahlivý/á a deadline je pre teba motiváciou a nie nepriateľom :)

Sme online mediálna agentúra DIGILINE. Pre klientov navrhujeme mediálne stratégie a realizujeme online mediálne kampane. Cieľom našej práce je posilnenie značiek a podpora predaja našich klientov.

Sme Google Premium Partner, člen ADMA a IAB Slovakia. Sme dcérskou spoločnosťou Unimedie, dlhodobej jednotky medzi mediálnymi agentúrami.

Pracujeme s medzinárodnými aj slovenskými klientmi naprieč trhovými segmentmi (napr. automotive, fashion, finance, FMCG). Medzi našich najväčších klientov patria Hyundai-Kia, VÚB Banka, Hornbach, ZSE, Kaufland, De'Longhi a Müller. Naše služby ponúkame aj mnohým stredným a malým spoločnostiam. V DIGILINE majú online marketingoví špecialisti veľký potenciál na svoj rozvoj vďaka pestrosti nášho portfólia, kontaktu so špičkovými kolegami a prístupu k pokročilým technickým nástrojom a rozsiahlym znalostiam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2385605  Dátum zverejnenia: 20.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou.