Účtovník - senior

DIGI SLOVAKIA, s.r.o.

Röntgenova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiac1800 EUR vrátane variabilnej zložky mzdy - konečná mzda závisí od individuálnych skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho účtovného tímu hľadáme skúsenú/ného účtovníčku/účtovníka.
Pracovná náplň:
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek zverenej agendy z účtovného a daňového hľadiska,
- vykonávanie prác súvisiacich s evidenciou a s účtovaním majetku, záväzkov, pohľadávok, nákladov a výnosov v súlade so zákonom o účtovníctve a internými predpismi,
- mesačná inventarizácia záväzkov a pohľadávok,
- evidencia a účtovanie o majetku spoločnosti,
- vystavovanie odberateľských faktúr a evidencia vybraného okruhu dodávateľských faktúr,
- účtovanie rezerv a nevyfakturovaných dodávok,
- kontrola a zostavenie daňového priznania k DPH, kontrolného a súhrnného výkazu,
- znalosť Zákona o dani z príjmov (súčinnosť pri zostavovaní daňového priznania),
- spolupráca pri zostavovaní mesačných uzávierok, kontrola hlavnej knihy a jej podsystémov,
- spracovanie štatistických výkazov,
- príprava podkladov pre audit a pre reporting do materskej spoločnosti.

- príjemný kolektív
- notebook a mobilný telefón
- ročný bonus
- stabilná práca s čiastočným homeoffice
- pohyblivá pracovná doba
- pitný režim
- zľavy na nákup vlastných produktov a produktov Slovak Telekom
- vernostný bonus, bonus pri svadbe a narodení dieťaťa
- teambuildingové aktivity
- multisport karta
- darčekové poukážky

Informácie o výberovom konaní

Oslovujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo a dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Helios Orange iNUVIO - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• dobrá znalosť účtovníctva SR
• 5 ročné skúsenosti v oblasti účtovníctva
• znalosť účtovného SW Helios iNUVIO výhodou
• ovládanie MS Excel ( kontingenčná tabulka, vlookup, funkcie pre uľahčenie práce s údajmi )
• MS Word na úžívateľskej úrovni
• analytické myslenie
• flexibilita,
• zodpovednosť,
• zmysel pre detail
• odolnosť voči stresu

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. (ďalej len DIGI) poskytuje verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Na Slovensku pôsobí od roku 2006, súčasťou skupiny Slovak Telekom sa spoločnosť stala v septembri 2013.
DIGI sa počas svojej niekoľkoročnej existencie začlenila medzi operátorov s významným postavením na trhu. Filozofia a obchodná politika spoločnosti sú orientované na požiadavky zákazníkov, na skvalitňovanie služieb a rozširovanie ich možností. Pre služby, ktoré spoločnosť v rámci svojho portfólia ponúka, je charakteristická bezkonkurenčne výhodná cena, jednoduchá inštalácia, neobmedzená dostupnosť satelitného vysielania a špičková úroveň zvuku a obrazu. Vďaka týmto parametrom sa v súčasnosti satelitná služba DIGI TV zaraďuje k lídrom na trhu DTH (Direct to Home).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4775477  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac