Junior Controller

DIGI SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Röntgenova, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiac1000 + variabilná zložka mzdy - konečná mzda závisí od individuálnych skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pripravovať podklady pre tvorbu finančného plánu spoločnosti
• vypracovávať prognózy, finančné analýzy, správy o plnení plánu, analyzovanie odchýlok a spracovávanie výhľadov plnenia plánu za príslušný rok
• vypracovávať a vyhodnocovať profitabilitu produktov
• komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti a spracúvanie získaných údajov
• kontrolovať čerpanie nákladov interných útvarov a uvoľňovať objednávky tak, aby nebol prekročený finančný plán
• reporting a analýza finančných a nefinančných ukazovateľov spoločnosti
• administrácia údajov v rámci evidencie majetku
• plniť ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného zamestnanca

- príležitosť vidieť všetky procesy spoločnosti z blízka
- pohyblivá pracovná doba
- zľavy na nákup vlastných produktov a produktov Slovak Telekom
- vernostný bonus, bonus pri svadbe a narodení dieťaťa
- team buildingové aktivity
- stabilná práca
- dobrý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Oslovujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

financie, controlling, finančný audit

Počet rokov praxe

2

• min. 2 ročné skúsenosti v oblasti financií/controllingu, pripadne fin. auditu
• ovládanie MS Excel a MS PowerPoint na pokročilej úrovni
• analytické myslenie, schopnosť interpretovať finančné závery analýz a hľadať alternatívne riešenia,
• flexibilita,
• zodpovednosť,
• proaktivita,
• zmysel pre detail

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. (ďalej len DIGI) poskytuje verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Na Slovensku pôsobí od roku 2006, súčasťou skupiny Slovak Telekom sa spoločnosť stala v septembri 2013.
DIGI sa počas svojej niekoľkoročnej existencie začlenila medzi operátorov s významným postavením na trhu. Filozofia a obchodná politika spoločnosti sú orientované na požiadavky zákazníkov, na skvalitňovanie služieb a rozširovanie ich možností. Pre služby, ktoré spoločnosť v rámci svojho portfólia ponúka, je charakteristická bezkonkurenčne výhodná cena, jednoduchá inštalácia, neobmedzená dostupnosť satelitného vysielania a špičková úroveň zvuku a obrazu. Vďaka týmto parametrom sa v súčasnosti satelitná služba DIGI TV zaraďuje k lídrom na trhu DTH (Direct to Home).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3944443  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac