Sieťový špecialista

DIGI SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 + VZM ( výška závisí od praxe )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora riešenia zákazníckych problémov s pripojením do internetu
• Podpora systémov autentifikácie klientov - PPPoE
• Návrh, riešenie a implementácia nových funkcionalít
• Riešenie zákazníckych požiadaviek spojených s nastavením koncového zariadenia – WIFI, DSL, ETH router, HAG
• Identifikácia poruchy a následné riešenie s dodávateľom technológie

Dlhodobá pracovná pozícia
Flexibilný pracovný čas
Motivačné platové ohodnotenie
Pravidelné vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Oslovujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Znalost klientskych OS (Windows, Linux/BSD, MacOS) a orientacia v nastavovani sietovych rozhrani
• Znalost sietovych protokolov (TCP/IP, PPPoE, PPtP, ... ) i sluzieb (DNS, DHCP, atd..)
• Diagnostika i riesenie problemov sietovej konektivity na urovni pokrocily
• Orientacia v prostredi LAN/WAN/WIFI a pouzivania VLAN, PPPoE, Radius
• Znalost technologickych sietovych zariadeni (smerovace, prepinace, brany, firewall, modemy, xDSL, wifi, atd..) a ich konfiguracia
• Podstatnou vyhodou je znalost CLI a TCL konfiguracie zariadeni napr. CISCO/Huawei/Dlink/TPlink/atd.., znalost TR69
• Komunikativny a timovy pristup
• Dochvilnost, preciznost, zodpovednost a proaktivny pristup

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. (ďalej len DIGI) poskytuje verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Na Slovensku pôsobí od roku 2006, súčasťou skupiny Slovak Telekom sa spoločnosť stala v septembri 2013.
DIGI sa počas svojej niekoľkoročnej existencie začlenila medzi operátorov s významným postavením na trhu. Filozofia a obchodná politika spoločnosti sú orientované na požiadavky zákazníkov, na skvalitňovanie služieb a rozširovanie ich možností. Pre služby, ktoré spoločnosť v rámci svojho portfólia ponúka, je charakteristická bezkonkurenčne výhodná cena, jednoduchá inštalácia, neobmedzená dostupnosť satelitného vysielania a špičková úroveň zvuku a obrazu. Vďaka týmto parametrom sa v súčasnosti satelitná služba DIGI TV zaraďuje k lídrom na trhu DTH (Direct to Home).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1613008  Dátum zverejnenia: 24.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 + VZM ( výška závisí od praxe )