Špeciálny pedagóg

Dieťa do dlaní

Miesto práce
Třebíčska 13, Humenné
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiachrubá mzda + odmeny podľa interného predpisu zamestnávateľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie služby včasnej intervencie prostredníctvom odborných činnosti stimulácia komplexného vývinu dieťaťa so zdravotným znevýhodnením a sociálna rehabilitácia u rodiny dieťaťa so zdravotným znevýhodnením od 0 - 7 rokov veku alebo ambulantne.

vzdelávanie hradené zamestnávateľom.

O termíne výberového konania budú informovaní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špeciálna pedagogika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, ľudské a morálne správanie, racionálne a praktické myslenie, citová stabilita, empaticko-asertívne správanie, trpezlivosť, spravodlivosť, iniciatíva, pracovná disciplína, ochota pomáhať.
Zručnosti:
• všeobecné spôsobilosti: komunikačné, analyzovanie a riešenie problémov a krízových situácií, organizačné schopnosti, schopnosť organizovania času, adaptívnosť,
• odborné - kvalifikované: identifikovať potreby prijímateľa a jeho rodiny, rozhľad v sociálnych službách v sociálnom systéme.

Poskytovateľ sociálnych služieb
ID: 4546787  Dátum zverejnenia: 11.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac