750 - 900 EUR Reagujte bez životopisu

Pracovnik v sklade

DIEMER, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
okamžite
Celková mzda (brutto)
750 - 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na uvedenej pozicii ste zodpovedný za preberanie surovin a tovaru do skladu, vydaj tovaru zo skladu,
priprava tovaru podľa objednávok, evidencia skladových dokladov
manipulacia s materialom a tovarom
praca s VZV alebo ručne vedeným vozikom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750,0 + odmeny

Ponukame prácu v dobrom kolektive, poskytujeme príspevok na kutúrne a športove aktivity
pravidelná pracovna doba bez nadčasov, stabilne pracovne miesto

Ziadosti posielajte emailom, alebo kontaktujte priamo 032/7434770
0903473 768

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technicke

Vhodný je pracovnik s technickými zručnosťami, samostatny,skusenosti s obsluhou VZV výhodou,spolahlivosť, zodpovednosť

Sme medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou čistiacich a dezinfekčných prípravkov pre potravinárske podniky,poľnohospodársku a veterinárnu prax. Firma vznikla v roku 1992, mám pobocku aj v Českej republike.Zastupujeme viacere nemecké firmy, ktoré su výrobcom pomôcok pre živočíšnu výrobu a potravinársky priemysel.
Pre rozšírenie nášho týmu hladáme nového kolegu , ktorý má chuť samostatne a zodpovedne pracovať na nových aktivitách firmy

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DIEMER,s.r.o.
Istebnícka 195
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beáta BALÁŽOVÁ
Tel.: 032 -743 4770,0903473768
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3804833   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750,0 + odmeny