Logo DIEGO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Vedúca/vedúci predajne

DIEGO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Miesto práce
Stará Ivanská cesta 4343/10, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podpora každodennej operatívnej prevádzky predajne, plnenie úloh
  • Riadenie každodenných pracovných procesov v predajni - obchod, predaj, skladovanie
  • Vedenie tímu, podpora a motivácia
  • Kontrola množstva a kvality produktov predajne
  • Dodržiavanie a presadzovanie štandardov, zabezpečenie jednotného obchodného imidžu
  • Znalosť fakturačného systému a jeho každodenného používanie
  • Účasť na príprave a riadení inventarizácie
  • Kontakt s centrálou
  • Vykonávanie administratívnych úloh

  • Pracovný pomer na plný úväzok v rastúcej spoločnosti
  • Konkurencieschopný platový balík
  • Komplexný zaškolovací program na získanie potrebných vedomostí
  • Možnosť profesionálneho rozvoja, podpora manažmentu
  • Rôznorodá práca bohatá na výzvy
  • Firemné akcie, teambuildingové programy
  • Zvýhodnená možnosť nákupu v DIEGO
  • Sofistikovaná, pohodlná súprava pracovného oblečenia na každodennú prácu

Hľadáme práve Vás, ak Vás zaujíma obchod, túžite patriť k odbornému, efektívnemu tímu a úlohy, ktoré Vás čakajú, sú pre Vás motivujúce. Prihláste sa do nášho tímu a budujte svoju kariéru u nás!
Ak si myslíte, že by ste boli tou/tým správnou/správnym kandidátkou/kandidátom na danú pozíciu, pošlite nám svoju žiadosť. Prihlášku nám môžete zaslať so životopisom s fotografiou na e-mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Stredoškolské vzdelanie (v oblasti obchodu)
  • Niekoľkoročné skúsenosti v príslušnej oblasti v pozícii vedúceho
  • Znalosť maďarského jazyka na komunikačnej úrovni
  • Znalosť inventarizácie a správy zásob
  • Počítačové znalosti na užívateľskej úrovni (MS Office, Outlook)
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • Vynikajúca orientácia na zákazníka a výsledky
  • Obchodný prístup, myslenie orientované na zákazníka
  • Angažovanosť pracovať cez víkend
  • Miesto bydliska v Bratislave alebo okolí
  • Vysokoškolské vzdelanie v príslušnom odbore výhodou

Obchodná sieť DIEGO zohráva rozhodujúcu úlohu na obchodnom trhu laminátových podláh, vodeodolných podláh, metrážnych kobercov, záclon, tapiet a doplnkových produktov. DIEGO je dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná franšízová sieť s obratom viac ako 100 miliónov EUR, ktorá má zastúpenie v troch krajinách – v Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Borbélyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4839061  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac