Regionálny vedúci

DIEGO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Diego Kft. k realizácii svojich plánov v oblasti regionálneho rozvoja hľadá nového kolegu na pozíciu: Regionálny vedúci

Úlohy:
Hľadanie franchise partnerov
Hľadanie vhodných nehnuteľností pre nové predajne
Spolupráca s existujúcimi franchise partnermi
Organizovanie a usporiadanie odborných školení
Monitorovanie obchodného prostredia a konkurencie
Priebežná komunikácia a kontakt s centrálou v Maďarsku

konkurencieschopné benefity,
firemné auto,
priebežné vzdelávanie,
dlhodobá pracovná príležitosť.

Miesto výkonu práce: home office, s častým cestovaním do Česka a na Slovensko

Životopisy v maďarskom jazyku s fotkou, uvedením pracovnej pozície a platových očakávaní posielajte na adresu: [email protected] a [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vysokoškolské vzdelanie
Vynikajúca znalosť českého a maďarského jazyka slovom aj písmom

Výhodou sú:
Skúsenosti s budovaním franchisovej siete
Znalosť slovenského a anglického jazyka
Dynamická osobnosť, ochota cestovať

DIEGO zohráva rozhodujúcu úlohu na obchodnom trhu laminátových podláh, kobercov, vinylových podláh, záclon a tapiet. DIEGO predstavuje dynamickú medzinárodnú franchisovú sieť s obratom viac ako 50 miliónov Eur. Naše predajne sú prítomné na Slovenskom, Maďarskom a Rumunskom trhu.
ID: 2944150  Dátum zverejnenia: 19.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou