Logo DIECÉZNA CHARITA NITRA

sanitár/sanitárka v Hospici

DIECÉZNA CHARITA NITRA

Miesto práce
Chrenovská 22B, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
ihneď
912,8 EUR/mesiaczákladná výška mzdy sa v zmysle platných legislatívnych predpisov odvíja od rokov praxe, uvedená výška mzdy je minimálna pre uchádzačov bez praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do malého, priateľského kolektívu hľadáme novú kolegyňu/kolegu na pozíciu sanitár. Ak máš srdce na správnom mieste, si pracovitý, empatický, máš úctu k chorým a zodpovedný prístup k práci, tak hľadáme práve teba.

Náplň práce:

Základná ošetrovateľská starostlivosť  o pacientov v terminálnom štádiu ochorenia , poskytovanie pomoci pacientom pri ich zníženej sebestačnosti tak, aby bola zachovaná v čo najväčšej miere ich dôstojnosť.

zmysluplná práca v malom, priateľskom kolektíve

týždeň dovolenky navyše

Životopis a motivačný list zasielajte na mailovú adresu: [email protected], informácia na č. t. 0907 335 528. Vhodní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky s termínom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sanitár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, psychická a fyzická odolnosť, zvládanie stresu, vyrovnanie sa so smrťou, schopnosť pracovať v kolektíve, samostatnosť, zodpovednosť

Účelové zariadenie cirkvi pôsobiace v oblasti poskytovania charitatívno-sociálnych, zdravotníckych, vzdelávacích služieb ľuďom nachádzajúcim sa v núdzi. V našej pôsobnosti je detský domov, opatrovateľské služby v regiónoch Nitra, ADOS Nitra, Hospic - dom pokoja a zmieru u Bernadetky Nitra, zariadenia pre bezdomovcov v Nitre, sociálne poradenstvo. Počet zamestnancov 70.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4829470  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 912,8 EUR/mesiac