730 - 800 EUR

Zdravotná sestra v ADOS

DIECÉZNA CHARITA NITRA

Miesto práce
Samova, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon úkonov komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti v domácom prostredí pacientov všetkých vekových skupín, napr.:
− preväzovanie a ošetrovanie pooperačných rán, preležanín alebo iných poranení,
− aplikácia injekcií, infúzií,
− meranie a sledovanie tlaku krvi,
− odber krvi a biologického materiálu,
− ošetrovateľská rehabilitácia,
− nácvik k sebaobsluhe,
− starostlivosť o chorých s permanentným katétrom,
− starostlivosť o diabetikov a iné odborné ošetrovateľské služby.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

730,- + možnosť osobného ohodnotenia

jednosmenná prevádzka bez nočných služieb, práca v malom príjemnom kolektíve, týždeň dovolenky navyše, stravné lístky

Všetkých prihlásených uchádzačov budeme kontaktovať. Bližšie info o ponuke na č. t. 0907 734 028 - Mgr. Králová

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

empatia, flexibilita, schopnosť samostatného rozhodovania v teréne

Účelové zariadenie cirkvi pôsobiace v oblasti poskytovania charitatívno-sociálnych, zdravotníckych, vzdelávacích služieb ľuďom nachádzajúcim sa v núdzi. V našej pôsobnosti je detský domov, opatrovateľské služby v regiónoch Nitra, ADOS Nitra, Hospic - dom pokoja a zmieru u Bernadetky Nitra, zariadenia pre bezdomovcov v Nitre, sociálne poradenstvo. Počet zamestnancov 70.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diecézna charita Nitra
Samova 4
950 50 Nitra

Kontakt

ID: 2742628   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   730,- + možnosť osobného ohodnotenia