Informatik - junior

Didaktik družstvo Skalica

Miesto práce
Didaktik družstvo, Nádražná, Skalica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Zaujíma ťa svet IT, si zodpovedný a rád sa učíš nové veci? Máš logické myslenie?
Pridaj sa do nášho tímu a rozvíjaj svoje schopnosti po boku skúseného kolegu.

Tvojou úlohou bude postupne zvládnuť správu
- siete (pasívna optická sieť a ethernet)
- serverov (WS2019, CentOS 7 a vyšší), PC (Windows Pro 10/11)
- net tlačiarní (Lexmark, Epson), NAS Synology, routerov MikroTik, prepínačov Zyxel
- dvoch ERP od Asseco Solutions
- hostingu (web a e-mail)
- Joomla (web)​

Nálada na pracovisku je priateľská, s neformálnym prostredím.

  • 13. a 14. plat, cestovné, dodatková dovolenka, príplatok za dochádzku, 2 dni voľna tzv. "sick days"
  • Občasná práca z domu (home office) podľa individuálnej dohody, po skúšobnej dobe
  • Možnosti vzdelávania v rámci IT odboru a anglického jazyka

Informácie o výberovom konaní

Stačí priložiť životopis - nie je potrebný motivačný list.
Vhodní kandidáti budú požiadaní o zarezervovanie vhodného termínu na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť pracovať v kolektíve, ochota učiť sa novým veciam.

Zabehnutá spoločnosť s 50. ročnou tradíciou v oblasti strojárskej a elektronickej výroby

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: RNDr. Jana Pavlíková
Tel.: +421346987501
E-mail: poslať životopis
ID: 4836407  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac