Administratívny pracovník / podpora predaja

Diawin s.r.o.

Miesto práce
Nám. osloboditeľov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť vyvíja a distribuuje zdravotnícke pomôcky. Budúca kolegyňa/a by mala/mal postupne prebrať admistráciu agendy našej spoločnosti pod svoj dohľad. Náplň práce môžeme charakterizovať a rozdeliť následovne:

- Riešenie administratívnej agendy kancelárie spoločnosti.
- Príprava účtovnej agendy spoločnosti pre účtovnika.
- Telefonická podpora pre lekárne a lekárov.
- Spolupráca s kolegami z predaja, so zákazníkmi a ďalšími oddeleniami spoločnosti.
- Možnosť byť súčasťou rôznych projektov.
- Riešenie administratívy a controllingu pri logistike nášho produktu.

Výberový proces má dve kolá. Všetkým doručeným životopisom odpovieme a zároveň ich posunieme do prvého kola alebo na základe našich parametrov zamietneme. Každému uchádzačovi dáme spätnú väzbu.
V druhom kole si všetkých uchádzačov pozveme na osobné stretnutie a z nich si vyberieme vhodného kandidáta na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý sa nebojí "makať". Má pozitívnu energiu a chce veci meniť k lepšiemu, je organizovaná/ý a vie zorganizovať aj svoje okolie. Nadšenie pre nové veci, pozitívny postoj a túžba učiť sa sú viac než vítané. Všetko, čo je špecifické v našej firme, ťa naučíme.

Naša budúca kolegyňa alebo kolega a jeho/jej vlastnosti:
# plní si úlohy na 100%
# je dôsledná/ý
# nepanikári
# vie pracovať rýchlo a precízne
# vie robiť aj dve veci naraz
# je lojálna/y
# má výbornú znalosť anglického jazyka
# ovláda excel, word, powerpoint
# je orientovaná/ý na výsledok a motiváciou nie je (len) mzda, ale aj dobrý pocit z úspechu

Sme firma, ktorá sa zaoberá dizajnom/vývojom, výrobou a distribúciou zdravotníckych pomôcok pre diabetikov. Vyrábame a vyvíjame špeciálnu obuv pre ľudí s cukrovkou, ktorú distribuujeme do Čiech a štátov EU. Sme dynamický tím, takže každý náš nový kolega chtiac-nechtiac musí prejsť všetkým, čo sa v našej firme deje. Musí byť schopný dôsledne a pohotovo riešiť pracovné požiadavky od partnerov.

Všetko, čo sa nevošlo do tohto inzerátu ti veľmi radi osobne povieme.
www.diawin.sk
ID: 4548874  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac