Grafik/čka

Diawin RDM s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
630€ a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme flexibilného, umelecky nadaného a samostatného človeka so schopnosťou učiť sa nové veci, techniky a postupy. Požadujeme aktívny prístup k práci, zapálenie pre grafický dizajn. Hlavnou náplňou práce je:
- príprava grafiky pre letáky, brožúrky, katalógy
- navrhovanie grafiky a vzhľadu webových stránok, prispôsobených aj pre mobiliné zariadenia
- príprava a úprava vizuálov (interné a externé banery)
- príprava grafických materiálov pre Facebook
- tlač materiálov

- mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- efektívny manažment

Požiadavky na zamestnanca

Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny v Košiciach, Nitre a Bratislave
zároveň v odbore záchovnej stomatológie, protetiky, implantológie a maxilofaciálnej chirurgie alebo plastických zákrokoch a operácii s tímom profesionálov so zahraničnými skúsenosťami.
ID: 3665435  Dátum zverejnenia: 12.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630€ a odmeny