Lektor/ka anglického jazyka alebo nemeckého jazyka

DIAMOND SCHOOL, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 9, 040 01 Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho teamu ľudí, ktorých výučba jazykov naozaj baví. Naši budúci kolegovia/kolegyne by mali byť pracovití, časovo flexibilní, so zmyslom pre organizáciu, time management.
Náplňou práce je výučba anglického alebo nemeckého jazyka (ideálne kombinácia oboch) v sídle jazykovej školy, v školách, vo firmách a cez Skype, preklady. Nástup od 1.2.2018.
Výučba prebieha v časoch medzi 7:00 20:00, lektor si manažuje svoj diár sám; ovládanie ďalšieho - druhého jazyka veľkou výhodou.

- mladý kolektív,
- flexibilný pracovný čas,
- výborná dostupnosť (centrum Ke),
- motivačný systém,
- dlhodobá spolupráca.

Jazyková škola DIAMOND SCHOOL hľadá do svojho tímu lektora/ku s možnosťou dlhodobej spolupráce.
V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis , foto a motivačný list v slovenskom jazyku na: info@diamond-school.sk, kontaktná osoba: Ing. Denisa Bilohuščinová, PhD.
Len vybraní uchádzačí budú kontaktovaní jazykovou školou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- časová flexibilita
- každý ďalší jazyk výhodou
- zodpovednosť a chuť k práci
- výborné organizačné, vyjadrovacie a komunikačné schopnosti
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- pracovné nasadenie
- dynamický prejav
- zodpovednosť

Jazyková škola v centre Košíc s výučbou anglického, nemeckého, francúzskeho, ruského, španielskeho jazyka a stovkami spokojných klientov.

Adresa spoločnosti

DIAMOND School, s.r.o.
Hlavná 9
040 01 Košice

Kontakt

ID: 2286153   Dátum zverejnenia: 10.1.2018