Hľadáme realitných maklérov - najlepšie podmienky

Diamond Reality, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Trnava, Nitra, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1000 - 3000 EUR/mesiac, Provízne odmeňovanie, medziprovízie, pasívny príjem

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
- vyhľadávanie klientov - záujemcov o predaj nehnuteľnosti,
- vyhľadávanie klientov - záujemcov o kúpu nehnuteľnosti,
- vyhľadávanie nehnuteľností pre klientov,
- vykonávanie obhliadok nehnuteľností,
- prezentácia nehnuteľností,
- administratíva spojená s kúpou/predajom nehnuteľností,

- najvyššie provízie a zárobky na trhu
- vzdelávacie programy zamerané na realitnú činnosť
- firemné akcie
- firemné súťaže
- odborná pomoc pre vykonávanie realitnej činnosti
- zaškolenie vo vlastnom prepracovanom internom systéme
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- advokát k dispozícii
- Export na desiatky realitných portálov BEZPLATNE!
a mnoho iného ...

Ak teda chcete pôsobiť pod silnou značkou a čerpať z našich skúseností, pridajte sa k nám. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu s neobmedzeným finančným ohodnotením a sľubnou perspektívou kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzdelanie SŠ s maturitou, VŠ
znalosť práce s PC a internetom (MS Word, MS Excel)
vlastné auto (nie je podmienkou prijatia, ale odporúčame)
profesionálny, zodpovedný prístup k práci
vysoké pracovné nasadenie, ochota pracovať na svojom odbornom raste, silná orientácia na výsledok
príjemné vystupovanie, komunikačné a organizačné schopnosti
znalosť obchodnej komunikácie s orientáciou na koncového klienta
základné znalosti o spoločenskom a hospodárskom dianí, prehľad o realitnom trhu zabezpečíme
primerané sebavedomie, samostatnosť, priebojnosť, vytrvalosť

Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. je najväčšia realitná kancelária v Košiciach s pobočkami po viacerých mestách na Východnom Slovensku. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov z rôznych oblastí, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s realitnou činnosťou. Hlavným hnacím motorom pre nás bolo čím ďalej tým viac rozširujúca sa rada neodborne preškolených maklérov a s tým spojená nedôvera ľudí v túto veľmi namáhavú, ale zaujímavú prácu. Ako jedna z najväčších realitných kancelárii si dobre uvedomujeme vážnosť a možné komplikácie v oblastí realít spojené s ich kúpou, predajom či prenájmom a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore. Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek. Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať vo všetkých pridružených oboroch súvisiacich so sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Taktiež dbáme na zvyšovanie kvality práce našich spolupracovníkov. O našej profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj to, že sme členmi Realitnej únie Slovenskej republiky (RÚSR) a tak isto aj absolventmi Slovenskej realitnej akadémie (SORA), čo nám dotvára punc kvality a odbornosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Moldavská cesta č. 6
040 11 Košice

Kontakt

ID: 1995012   Dátum zverejnenia: 11.11.2017