Redaktor/ka kryptomenových tém pre Kryptomagazin.sk

Diamond Media s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
1 700 - 2 500 EUR/mesiacPravidelné príplatky niekoľko krát do roka Bonusové odmeny za prácu navyše

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme redaktora so zápalom pre kryptomeny. Ak ti pojmy ako blockchain, DeFi, web 3.0 či NFT nie sú cudzie, táto pozícia je pre teba ako stvorená. Tvojou úlohou bude sledovať dianie na trhu s kryptomenami doma i v zahraničí, analyzovať trendy a pripravovať pútavé články pre našich čitateľov. Ponúkame ti možnosť byť súčasťou jedného z najrýchlejšie rastúcich online magazínov na Slovensku a svojou tvorbou vzdelávať a inšpirovať našu komunitu. Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám CV spolu s ukážkami svojej doterajšej tvorby.

Možnosť práce z domu, podľa dohody
Pravidelné kurzy a školenia
Účasť na konferenciách a meetingoch veľkých značiek a investičných fondov
Teambuildingové aktivity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, žurnalistika, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WordPress - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zápal pre kryptomeny a blockchain technológie

Analytické myslenie a schopnosť spracovávať komplexné informácie

Výborné písomné zručnosti a schopnosť tvorby pútavého obsahu

Proaktívny prístup a ochota neustále sa vzdelávať v oblasti kryptomien

Tímový hráč s vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami

Skvelá gramatika a štylistika

Znalosť cudzích jazykov výhodou

Na Kryptomagazíne nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách, ekonomike, financiách a decentralizovaných technológiách. Patríme medzi top 30 najčítanejších portálov na Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4789584  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac