Realitný maklér

DIAMOND GAME CLUB s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností
- starostlivosť o databázu nehnuteľností a klientov na realitnom trhu
- aktívne vyhľadávanie klientov a nehnuteľností
- realizácia obhliadok nehnuteľností
- práca s firemnou databázou nehnuteľností i klientov
- obchodné jednania a starostlivosť o klientov aj po uzavretí obchodu
- prezentačné aktivity ponúk realitnej spoločnosti
- príprava podkladov pre uzavretie obchodných prípadov
- realizácia obchodných prípadov
- v prípade skúseností v stavebníctve poradenstvo pri rekonštrukcii
alebo stavbe nehnuteľností

- možnosť profitovať na realitnom trhu hneď niekoľkými spôsobmi (reality, stavebná a rekonštrukčná činnosť, účasť na projektoch spoločnosti)
- možnosť nadštandardného príjmu (motivačné finančné balíky odmien)
- až 70% z provízie
- využívanie firemného databázového a intranetového systému spoločnosti
- inzercia na najnavštevovanejších realitných serveroch
- profesionálny a finančný rast
- bezplatné školenia
- časová a finančná nezávislosť
- bonusy súvisiace s výkonom
- firemný telefón a notebook

V prípade záujmu prosíme o zaslanie Vášho životopisu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v realitnej a obchodnej činnosti výhodou
- vysoké pracovné nasadenie a orientácia na klienta
- nadpriemerné komunikačné schopnosti, ctižiadostivosť, priebojnosť
- časová flexibilita
- zodpovedný prístup pri realizácii obchodného prípadu
- práca s PC a internetom
- predchádzajúce skúsenosti v oblasti stavebníctva výhodou
- práca v hypotekárnom poradenstve výhodou
- znalosť cudzieho jazyka výhodou

Semper Fi s.r.o. je spoločnosť, ktorá zastrešuje profesionálny team ľudí, ktorí sa dlhodobo pohybujú v realitnom prostredí a chápu, že dnes je práve čas spojiť sily a vybudovať realitno–poradenskú spoločnosť, ktorá je na rozdiel od nadnárodných korporácií pružnejšia, dokonale zorientovaná na trhu a vie dostatočne rýchlo reagovať na potreby klienta s orientáciou na segmenty - Retail, Priemysel, Investičné nehnuteľnosti, Developerské projekty a bežné nehnuteľnosti.
Samozrejmosťou je pre nás serióznosť, proaktívny prístup a 100% spokojnosť klienta pri riešení všetkých obchodných prípadov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4162283  Dátum zverejnenia: 15.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac