Area sales manažér - predaj mäsových výrobkov

DIAMON, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+prémie za splnenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie tímu obchodných zástupcov po personálnej aj obchodnej stránke,
- podpora tímu pri plnení obchodných a marketingových úloh,
- stanovenie obchodných cieľov,
- analýza predaja,
- plánovanie marketingových aktivít,
- budovanie a rozvíjanie obchodnej siete,
- starostlivosť o spoluprácu s významnými klientmi a obchod,
- motivovanie a dohliadanie na plnenie plánu obchodných zástupcov,
- pomoc obchodnému riaditeľovi pri dosahovaní úspešných cieľov spoločnosti v rámci všetkých regiónov Slovenska

- dynamické zamestnanie v zabehnutej obchodnej spoločnosti,
- osobný automobil k dispozícii na výkon práce i súkromné účely, telefón, počítač,
- motivujúce platové ohodnotenie zodpovedajúce výkonom

motivačný list a profesijný životopis zašlite, prosím, na [email protected]
uveďte svoj súhlas so spracovaním osobných údajov
ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je prax v oblasti predaja FMCG - rýchloobratkového tovaru,
- dobrá znalosť regiónu a skúsenosti s vedením obchodných rokovaní,
- aktívna vodičská prax, zbehlosť v práci s PC,
- obchodnícky založený, cieľavedomý, húževnatý a samostatný typ,
- prozákaznícky a výsledkovo orientovaný s kultivovaným vystupovaním,
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
- požadovaná prax: minimálne 5 rokov v rámci predaja rýchloobratkového tovaru.

Obchodná spoločnosť Diamon sa zaoberá dovozom a predajom mäsa, mäsových výrobkov, chladenej a mrazenej hydiny, syrov a konzervárenských výrobkov. Počas svojej existencie sa spoločnosť vypracovala z malej mäsiarskej firmy na veľkú obchodnú spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí v rámci celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1702344  Dátum zverejnenia: 20.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac