Vedúci výroby a expedície

DIAMON Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Typické činnosti vykonávané na pozícii:
-plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít.
-zodpovedanie za tvorbu výrobných plánov, rozpočtov a výrobných analýz.
-implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov.
-koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu.
-kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších ukazovateľov.
-sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory produkcie.
-riadenie technologických zmien, implementovanie nových technológií a postupov na zvyšovanie konkurencieschopnosti.
-zodpovedanie za dodržiavanie bezpečnostných noriem ako aj noriem kvality.
-vychystávanie, nakladanie a manipulácia s tovarom.
-riešenie vzniknutých problémov na danom oddelení.
-logistika expedičného skladu a vedenie evidencie.
-organizovanie a riadenie tímu cca 10 zamestnancov.
-spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

-sociálny program,
-platené nadčasy,
-finančný príspevok na stravovanie,
-služobný mobil,
-zamestnanecká zľava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, expedient, vedúci oddelenia

Hľadáme osobu s komunikačnými a organizačnými schopnosťami. Samostatnosť, rýchle rozhodovanie a odolnosť voči stresu je na tejto pozícií kľúčová, znalosť práce s počítačom by mala byť samozrejmosťou (emaily, reporty a pod.)
-precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť pri riešení úloh

Obchodná spoločnosť Diamon sa zaoberá dovozom a predajom mäsa, mäsových výrobkov, chladenej a mrazenej hydiny, syrov a konzervárenských výrobkov. Počas svojej existencie sa spoločnosť vypracovala z malej mäsiarskej firmy na veľkú obchodnú spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí v rámci celého Slovenska.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4508679  Dátum zverejnenia: 7.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac