Kolegyňa/kolega pre marketing a administratívu

Diamantier, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
máj/jún 2024
1 500 EUR/mesiacNástupná mzda 1500 EUR (brutto) s možnosťou ďalšieho rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Náš, obrazne i doslova, vyšperkovaný tím, tvoriaci základňu značky Mikuš Diamonds, plánujeme rozšíriť o človeka, ktorý nám bude nápomocný pri aktivitách a úlohách, súvisiacich s administratívou interných procesov spoločnosti, prevádzkujúcej sieť luxusných klenotníctiev, vrátane e-shopu, ako i pri operatívnych úlohách potrebných pre plynulý chod obchodného oddelenia a tiež s marketingom - počnúc čiastočnou správou sociálnych sietí, tvorbou foto a video obsahu, ako i strategickými aktivitami online aj offline. Pracujeme v menšom kolektíve, preto je veľmi podstatné, aby si naša budúca kolegyňa alebo kolega dokázali efektívne rozložiť pracovné úlohy a pristúpili ku každej z nich zodpovedne. Skvelou správou je, že Vaša náplň práce bude pestrá a pracovná pozícia Vám umožní mnoho sa naučiť, vo veľa veciach zdokonaliť a byť naozaj plnohodnotným členom priateľského kolektívu.

Pre možnosť vzájomného zoznámenia sa bude nevyhnutné, aby ste ovládali slovenský jazyk slovom i písmom na skutočne výbornej úrovni a rovnaký level by mali mať tiež Vaše ústne komunikačné zručnosti. Znalosť anglického jazyka považujeme za veľkú výhodu. Počítame s tým, že máte všeobecný prehľad, organizačné schopnosti a skúsenosti k marketingovým aktivitám. Ako súčasť nášho tímu budete využívať znalosti nástrojov digitálneho marketingu, ktoré by mala doplniť tiež vaša kreativita. Neodmysliteľnou súčasťou obsadzovanej pracovnej pozície je chuť učiť sa, ochota zapájať sa do viacerých pracovných procesov a prirodzená lojalita. Ak nemáte chuť na nové výzvy a pracovnú pružnosť, neoslovujte nás, prosím, Váš čas si vážime a náš si chceme vyhradiť pre relevantných záujemcov, premýšľajúcich spôsobom nám blízkym.

Čo ponúkame?
Slušnosť. S ňou Vás medzi sebou privítame a ohodnotíme.
Radosť. Môžeme Vám sľúbiť, že Vás bude sprevádzať cestou do práce, je pre nás totiž dôležité, aby jednotliví členovia nášho tímu do seba zapadali ako kamene do našich šperkov.
Vedomosti. Naučíme Vás o diamantoch a drahokamoch všetko, presne toľko, koľko vďaka profesionálnemu zázemiu vieme my sami.
Prístup. Maximálne profesionálny, zároveň ústretový a ľudský.
Zázemie. Vďaka dlhoročnému stabilnému pôsobeniu v klenotníckom odvetví Vám ho vieme (pri obojstrannej spokojnosti) garantovať.

Ak po prečítaní riadkov vyššie cítite nadšenie a energiu z neho chcete odovzdať v motivačnom liste, vynikajúco ste odhadli našu prosbu o jeho zaslanie. Bude pre nás spolu so životopisom prvým signálom, že máte o inzerovanú pozíciu skutočný záujem. Vybraných uchádzačov následne pozveme do prvého kola osobných stretnutí, spojených s krátkou praktickou previerkou Vašich deklarovaných znalostí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Základy
Google AdWords - Základy
Google Analytics - Základy
Facebook Ads Manager - Základy
Instagram Business Manager - Mierne pokročilý
Facebook Business Manager - Mierne pokročilý
Google Ads - Základy
Pinterest Ads - Základy
Windows 10 - Mierne pokročilý
Facebook Messenger - Mierne pokročilý
Canva - Základy
LinkedIn - Základy

Počet rokov praxe

3

Administratívne zručnosti: Veľkú časť pracovnej náplne bude tvoriť administratíva, preto preferujeme záujemcu, ktorý má predošlé skúsenosti so spracovávaním faktúr, písomným riešením požiadaviek klientov a bežnými činnosťami vyplývajúcej z práce v kancelárii.

Komunikačné zručnosti: Kvalitné písomné  komunikačné zručnosti, schopnosť efektívne komunikovať s tímom, klientmi a externými partnermi.

Digitálny marketing:Elementárna znalosť a základné skúsenosti s digitálnymi marketingovými nástrojmi a platformami, ako sú SEO, PPC - Google Ads, Facebook Ads, GA4, sociálne médiá, e-mailový a content marketing.

Tímový hráč: Schopnosť pracovať efektívne v tíme, ako aj samostatne.

Organizačné schopnosti: Schopnosť organizovať viac projektov súčasne a dodržiavať termíny.

Analytické schopnosti: Schopnosť analyzovať trh, spotrebiteľské správanie a výkonnosť marketingových kampaní a na základe týchto analýz prijímať informované rozhodnutia.

Flexibilita: Schopnosť prispôsobiť sa meniacim trhovým podmienkam a požiadavkám.

Kreativita: Schopnosť prichádzať s inovatívnymi nápadmi na marketingové kampane a reklamné materiály. Samostatnosť pri tvorbe obsahu na sociálne siete – foto a video výstupy.

Rodinná tradícia spájajúca dve generácie, ručná výroba v klenotníckej dielni v Trenčíne a členstvo na diamantovej burze v Antverpách radia značku Mikuš Diamonds už 25 rokov medzi špičku na slovenskom klenotníckom trhu. Náš úspech stojí na poctivej práci, profesionalite a neustálych inováciách. Šesť predajní Mikuš Diamonds po celom Slovensku nájdete konkrétne v Bratislave, Trenčíne, Banskej Bystrici, Prešove a v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4795273  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac