Profesionálna predajkyňa - Klenotníctvo Mikuš Diamonds Trnava

Diamantier, s.r.o.

Miesto práce
Kollárova 20, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac- základná mesačná mzda 1100 EUR + odmeny v závislosti od dosiahnutého obratu + príplatky za prácu v sobotu a nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné poradenstvo a predaj luxusných šperkov s prírodnými drahými kameňmi a prírodnými diamantmi v klenotníctve v obchodnom centre City Arena v Trnave.
Zastrešenie bežného chodu predajne: administratíva, preberanie tovaru a inventúry, aranžovanie tovaru vo vitrínach, starostlivosť o poriadok v predajni a iné podľa zverených úloh.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- luxusné pracovné prostredie,
- pracovné oblečenie,
- pracovné šperky,
- motivačné odmeny na základe dosiahnutého obratu,
- zamestnanecké zľavy,
- možnosť vzdelávania,
- príspevok na stravovanie.

Pre zaradenie do výberového konania zašlite, prosím, životopis a motivačný list na adresu [email protected].
Na základe posúdenia podkladov bude iba s vybranými uchádzačmi uskutočnený osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Pokladňa - Základy

Rodinná tradícia spájajúca dve generácie, ručná výroba v klenotníckej dielni v Trenčíne a členstvo na diamantovej burze v Antverpách radia značku Mikuš Diamonds už 25 rokov medzi špičku na slovenskom klenotníckom trhu. Náš úspech stojí na poctivej práci, profesionalite a neustálych inováciách. Šesť predajní Mikuš Diamonds po celom Slovensku nájdete konkrétne v Bratislave, Trenčíne, Banskej Bystrici, Prešove a v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4388303  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac